IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 1st March 2007, 11:19
danikk danikk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 12
По подразбиране

Четох какви ли не неща из форума - и верни и неверни. Моят съвет е да се свържете с проф Дундаров в гр.София ,който е специалист по херпесните заболявания и е известен в Европа. Той не си скъпи времето! На мен ми обясняваше повече от час и ми даде отговори на всичките ми въпроси. Който има желание може да се свърже с него на GSM 0888 89 15 79.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 1st March 2007, 19:09
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране Re: Херпесите

Цитирай:
Първоначално написано от Strateg
При мен често се появяват херпеси най често на долната устна и винаги в дясно.Преди пробвах с разни мазила но нищо не помага и си излизат когато си искат...
Един доктор спец в тая област откакто ми каза че херпесите са като бушон...поемат напрежението в организма и така не се засягат други по важни органи.
Та питам някой знае ли нещо по тоя въпрос и дали наистина доктора е прав и ако не е има ли ефективни мазила за лека им.
значи ето аз какво знам-
херпесите са вид вирус и веднъж появят ли ти се,това значи, че винаги ще ти се появяват при определени условия, щото вирусът е влязъл в клетката и там си седи..при опр условия като например напрежение, висока температура и някви такива пак ти се появяват херпеси...
Отговори с цитат
  #33  
Стар 1st March 2007, 19:15
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от danikk
Четох какви ли не неща из форума - и верни и неверни. Моят съвет е да се свържете с проф Дундаров в гр.София ,който е специалист по херпесните заболявания и е известен в Европа. Той не си скъпи времето! На мен ми обясняваше повече от час и ми даде отговори на всичките ми въпроси. Който има желание може да се свърже с него на GSM 0888 89 15 79.
а излекува ли те?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 2nd March 2007, 00:11
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Айде и аз да се присъединя, че съм от "херпесните" и даже точно в момента пак ми изби.
Същото знам и аз- нося си вируса и излиза при определени условия- притеснение, настинка. Не се предава на другите.
Аз също лекувам с ацикловир. изгаря бързо, но после става много опъната кожата и боли.
Този път обаче ми дадоха имуностимулатор. Докторката ми каза, че явно организма ми е доста подадлив на вируси. Това е някакъв много силен стимулатор, пие се по предписание няколко месеца (скъпичък е).
Казва се Isoprinosine. От вчера пия по 5 на ден за да накарам организма да се справи с тези гадни вируси.
Бимби, и аз чакам за изследването!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 5th March 2007, 08:57
danikk danikk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 12
По подразбиране

bimbi, с препарата, който той ми даде (Pandavir), когато почуствам сърбежа и опъването на кожата преди да избие херпеса, се намазвам - с втриване и той въобще не излиза. Професорът е създателя на българската антихерпесна ваксина (дълго време единствена в света и с много добър ефект), но както всичко добро българско от 5 години е спряна от производство поради липса на средства
Отговори с цитат
  #36  
Стар 8th March 2007, 15:29
anita anita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 20
По подразбиране

и аз знам за такава ваксина. Един познат разправяше че почти на всеки 2 месец му се появявал херпес, но след като му поставили няколко ваксини по някаква схема - от херпесите няма и следа. Значи явно има и избавление на някои.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 9th March 2007, 03:21
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Неее, не е само липса на средства по скоро има натиск да не се отпускат средства защото така или иначе патента е регистриран и нищо не могат да направят онiя с големите пачки но могат да предизвикат 'липса' на средства.

Погледнете кои са производителите на Зовирах-а, Пандавир-а, Вироkold-а и прочие, забравете за ваксината, като всичко което заплашва интересите на овулчените корпорации ваксината никога повече няма да я видим. Т

ой и Професора го знае затова и ги изписва мазилата, от кремовете няма излекуване само облекчаване и каква им е кирията голеmiте фарма концерни да те излекуват - излекуван пациент пари не носи, А Зовиракса е средно скъп медикамент, Зерпес заразените наброяват около милиард в света почти всеки 3ти или 4ти го има и като си турнем ваксината ко стана с математиката? 1 милиард x 10 евро хммм?
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #38  
Стар 11th March 2007, 02:21
Venice_2 Venice_2 не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 126
По подразбиране

Отговори с цитат
  #39  
Стар 15th April 2007, 07:58
ribka ribka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 81
По подразбиране

За мен това е болна тема.Вече от повече от 3 години ми избива гадния херпес.При това въобще не на лигавицата,хареса си дупето ми и избива горе от лявата страна.Много е гадно,защото се разраства голям и прашка, например, не го покрива.Не може да се маже,защото не трябва нищо да си слагам тогава за да не се трие.Преди 2 години почти 6 месеца ходих в Катедра по вирусологията,слагаха ми слагаха някакви ваксини и нищо не помогна.Като избие,ако пия Ацик200,бързо минава,но не може с хапчета цял живот да се оправяш.А ако реша да забременявам?Аз и тогава тръгнах да си слагам тези ваксини,защото имах намерение за 2-о дете,после чакай да ти се изчисти организма от тези химикали,а то нищо не помогна.
Видях и телефона на този Дундаров на вратите на Катедрата...ще взема да му се обадя
Иначе една фармацевтка ми каза всяка сутрин на гладно да пия отвара от коприва+лъжичка мед+вит.С,изчиства организма много добре.Да ви кажа пих по едно време без почивка близо 3 месеца,а после постепенно попрестанах.Сега попийвам от време на време.А между другото беше помогнало...пак ми излизаха,но по нарядко.Май си действаше отварата,а несерьозността ми ме проваля понякога Фармацевката беше казала,че действа постепенно,с натрупване,но не се препоръчва за дълго време,ако имаш проблеми или с черен дроб или с бъбреци (не помня точно,т.к. нямам проблеми и с двете).
__________________
http://www.help-radi.org/
Отговори с цитат
  #40  
Стар 16th November 2007, 14:20
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Хаааайдеее, и аз се подредих...
Принципно не съм от често цъфтящите, но...
Миналата седмица бях болна, имах доста стресиращи изживявания и снощи усетих как гадовете напират да излязат... Защо ли обаче този път реших, че ще ги намажа с прополисов разтвор? В резултат на което в момента приличам на Анджелина Джоли в устата /явно направих някаква реация от прополиса/ и херпесите се наредиха и отгоре и отдолу на устните... Ужас!
Иначе преди, когато усетя че се появяват, ги мажех с ушна кал (даже гонех децата да дадат назаем ) и от години не съм имала гадни гнусни мехурчета... наистина ми помагаше... а сега... боли...
Мъжът ми ги трепе по същия начин.
Купих си "Фенивир", за днес вече три пъти се мазах, но все още ефект - никакъв.
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Херпесите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:01.