IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th June 2007, 15:16
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ами питай. И пиши на колко години е бил като са го подложили на диета, ръст, килограми...разпитай ги подробно. И вкъщи ли са го гледали...в смисъл как е станала работата с диетата ако е ходил на градина/ясла...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th June 2007, 11:22
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз съм била изключително дебела до към 5 год., следствие на което съм боледувала от доста тежка форма на рахит.
Миналата година дъщеря ми пиеше супер високи дози стероиди, от които зверски се напълнява. За да не качи, я сложих на НВД, колкото и смешно да ти се струва. И понеже е дете, и тя обича всякакви сладки работи, понаучих някои сладки рецепти, без много въглехидрати.
Ако можеш да го запишеш на плуване, мисля, че добре ще му се отрази. След като няма как да му намалиш храненето, му увеличи движението.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th June 2007, 13:26
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

нищо не мога да ти кажа, Бимби, ама ти съчувствам- много правилно, че вземаш мерки от сега, щото няма да се реши от самосебе си както казват някой.
спорт, игра, движение -и детето да не усежа, че нещо му се налага

и тия лелки, да не са толкоз меки душички- ще свикне детето по-лесно, отколкото мислят- пък ако помислят наистина, ще проявят здравословна строгост, а не разболяващо глезене!!! и тяхните си деца ли тъй гледат?

и поощрения и похвали, за добрите навици - той е мъничък още- ще свикне лесно!!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th June 2007, 02:05
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

брях, как се менят времената, а като си помисля аз как се криех по шкафовете/гардеробчетата в градината като настанеше време за папане. заради тези лелички не ям месо и още сума ти манджи...и въобще май манджи...общо взето аз.Манджите ли бяха гадни, другарките ли, не помня, но си спомням, че те ми го тикаха в устата, аз го връщах, те пак го тикаха, имаше и шамари, бе други времена бяха.

бимби, говори сериозно с добрите лелки и според мен, ако го запишеш на плуване, няма да сгрешиш. Успех.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th June 2007, 15:29
ribka ribka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 81
По подразбиране

Недей да се притесняваш,чак толкова засега.Познавам доста момчета (сега вече са на по 6-7),които на 2-3 годишна възраст бяха до-о-оста пухкави и също така "гледали жално" в яслите Сега са доста издължени и със съвсем нормално телосложение.Като тръгне на детска градина,ще го запишеш на футбол,плуване и каквото там друго ще имате.Освен това не съм чувала по детските да има втора закуска,така че едва ли ще се радва на вафли и подобни екстри А като го вземаш от детската,ще е доста огладнял (знам от опит,дори моята кльощава и вечно "негладна" дъщеря е обезумяла от глад) и тогава даваш нещо полезно и вкусно.Сега моята яде доста плодове,стига да й ги предложа в този момент.
Просто не се вживявай чак толкова,че детето ще усети и може да почне да се притеснява.А то е още малко и ще надрасне със сигурност
__________________
http://www.help-radi.org/
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th November 2007, 10:47
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

bimbi, какво стана на градина ли сте вече?
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Наднорменотегло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:01.