IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 29th October 2007, 17:22
the_detonator the_detonator не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 120
По подразбиране

Абе мн съм скептичен към такива чайове за отслабване. Мани ги тея глупости, само пари гълтат.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 31st October 2007, 00:26
sammy sammy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 5
По подразбиране

и аз бях доста скептичен,но братовчедка ми го позлва и остана много доволна.но сега не е в българия и затова реших да питам ако някои от вас знае да ми помогне...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 31st October 2007, 00:47
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

И аз от днес започвам да пия Сание, но основно заради слабителния ефект...., не се надявам да отслабна от него специално...Преди време разчитах за същото на него седмици наред ...Та пила съм го и в 17ч. и в 23.30ч...., когато се сетя....Не съм се замисляла дали трябва да е преди, или по-добре след хранене....Идеята е разхлабващият ефект да се прояви на следващия ден сутринта (за по-удобно предполагам ), така че нагласи приема според това...(след колко време ти действа )...Но ти пък май казваш, че не ти действа... ...Ама какво имаш предвид?...Че не отслабваш от него.... или това, че не те разхлабва....?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 31st October 2007, 11:56
sapfira sapfira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 6
По подразбиране

здравейте на всички .Признавам си,че не съм запозната с този чай Сание и затова погледнах малко в интернет за да разбера съставките му.На пръв поглед не виждам нищо което да ме смути.НО сам напълно съгласна с Русалка и искам да ви посъветвам да не се подлъгвате по моментния ефект който се получава,явно добре разхлабва,но стомаха и червата до такава степен ще привикнат към него,че в един момент няма да можете без него,а едва ли искате подобна зависимост.Този чай ми напомня на Сена,мисля че е билка,той действа по същия разхлабващ начин,но употребата му води до пристрастяване.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 31st October 2007, 13:42
sapfira sapfira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 6
По подразбиране

Исках да споделя за това какъв чай пия аз .Пия чист зелен и черен чай в насипно състояние ,без да добавям захар или мед.Сутрин на гладно или по време на закуска и през целия ден когато имам желание.Пия го за удоволствие и за ЗДРАВЕ Малко пояснение чай произхожда от чаеното растение"Camellia sinensis".Всичко друго не е чай,а билкова отвара и също т.нар ошаф,които е отвара от плодове.Но нищо ние сме свикнали да казваме общо чай на топлата напитка.При този чай които пия не може да се очаква такъв слабителен ефект както описахте при Сание.Но пак казвам пийте го за да сте здрави и красиви.Ето как се отрази на мен.Кожата ми стана много хубава и бяла,тенът ми се избистри.Чувстам се жизнена и енергична.Намалих килограмите си,НО да подчертая специално за отслабването това беше съчетано с спорт и хранителен режим.Тоест това не е вълшебен елексир,всички знаем че ако изцяло не се грижим за себе си,физически и психически,само пиенето на чай не помага.Всичко е хармония.Ще напиша малко и за самия чай
1.Повишава дейноста на имунната система,силен антиоксидант
Съдържа
2.Витамин С-намалява стреса
3.Витам В комплекс-спомга за метаболизма на въглехидратите
4.Витамин Е-забавя стареенето
5.Флуорид-за зъбките
6.Регулира кръвното налягане и кръвната захар
7.Не на последно място намалява излишните мастни клетки и потиска вълчия апетит
8.Подържа течния баланс в тялото
Извинявам се ако малко се поувлякох в описанията
И още нещо забелязах,че вече се продава на повече места насипен чай,и малък съвет купувайте си чист чай без аромати.Дано с нещо съм помогнала
Отговори с цитат
  #26  
Стар 31st October 2007, 14:40
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Този чай звучи чудесно... ..
Малка вметка...и сената води до "пристрастяване", че в един момент ти трябват все по-големи дози, за да действа по желания начин. А е и супер вредна за редовна употреба, казват лекарите. За Сание също съм чувала неприятни отзиви, но на мен ми трябват спешни мерки.....На протеиновия режим съм, не ям прекалено много, но и гладна не стоя, така че 2 пъти (сещате се какво) за 20 дни е ненормално малко, че дори опасно за здравето...Затова прибягвам към тежката артилерия .....
Отговори с цитат
  #27  
Стар 31st October 2007, 15:04
loony loony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Имаше едно гръцко лекарство, което в момента не мога да се сетя как се казваше точно нещо с Лакса... беше, то е точно за регулиране на функцията на червата и не е на базата на сената, което е добре. И едни пак гръцки бонбонки пак Лакса нещо си бяха, също много добри за тази цел, без сена също.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 31st October 2007, 16:57
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

loony, много ти благодаря за информацията ! Ще ги потърся в аптеките!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 31st October 2007, 23:00
sammy sammy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 5
По подразбиране

мерси за отгожора,Izabo. имах впредвид че с него не отслабвам много,колкото до слабителния ефект- при мен не се получава много много. Възможно ли е това да е в резултат от някои от храните който приемам или не
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24th August 2012, 13:40
dreamer_ dreamer_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 1
По подразбиране

а искам да попитам ,продава ли се на непълнолетни в апетките?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Чайовезаотслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:36.