IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st February 2012, 21:59
tylerdurden tylerdurden не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 3
Exclamation Мъжка прическа?

Здравейте,

Пиша в този форум понеже доста често съм чел доста мнения и коментари тук и го намирам за един от най-полезните за намиране от българските. Останал съм с впечатление,че потребителите са любезни и за това реших да Ви пиша по един проблем, който ме вълнува.

Харесал съм си следната мъжка прическа и пробвах с какво ли не за да постигна нещо подобно, но все не ми се получава пък продукти за коса на пазара много,но откъде да знам кой точно ще е подходящ.

Ето и това е въпросната прическа:



Малко информация за мен: косата ми е гъста и права, черна на цвят.
Според Вас какви продукти трябва да използвам за да получа желания ефект.
Също така може и да препоръчате някой шампоан за по дълга коса,че до преди 1 година ходих все 2-ри,3-ти номер и мисля,че е време за промяна.

Само не ме пренасочвайте към някой фриз. салон искам да чуя вашето мнение.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st February 2012, 22:18
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Тази "прическа" мисля, че спокойно можеш да а придобиеш след сън. Сутрин не се ли събуждаш с гореописаната прическа?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st February 2012, 22:43
tylerdurden tylerdurden не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 3
По подразбиране

ако се получаваше от сън нямаше да пиша тук...много компетентен коментар от твоя страна...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd February 2012, 07:34
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ето ти по-компетентен отговор - ако косата ти е гъста и права ти трябват ролки за тази "прическа" или най-добре маша. Младежът на снимките е с чуплива коса (или поне така изглежда).... за такъв тип коса е достатъчна една пяна и ефектът разплетена дамаджана е на лице, но ако косата ти е права и гъста само с козметика няма да стане... трябва й оформяне (може и с преса за коса) като извиваш връхчетата.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd February 2012, 14:02
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Прическата е яка, ако си къдрав и непостригван скоро Но с права коса, както казва Лиляна, освен да си слагаш ролки, друг начин не виждам Това е все едно да си пожелая буйни къдрици на моята права като клечка коса
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd February 2012, 20:04
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Прическата е готина, защото и пичът е готин. Намери прическа, която е подходяща за твоя тип коса и подчертава същността ти, а недей да копираш другите. Още повече, че е малко смешно момчетата да влагат повече време и усилия за косата си от момичетата.
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th February 2012, 20:56
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Бонбонче, малко все едно му каза "Онзи е готин, ама ти си намери прическа за твоята идиотска неготина същност." хихихи

Иначе на момчето му препоръчвам да отиде на фризьор. По възможност мъж (гей), много си разбират от работата и, представи си, могат да сътворят чудеса върху главата ти.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th February 2012, 04:07
tylerdurden tylerdurden не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 3
По подразбиране

@lullaby
За теб не знам какво да кажа...к'вото и да кажа за теб ще е малко...ти тия клавиши на клавиатурата със злоба ли ги натискаш не мога да те разбера. Не виждам нищо лошо да видиш нещо и да го пречупиш през своята призма и гледна точка. Този тип прическа не е от днешна дата. Върни се назад в годините и си спомни за Джим Морисън виж в чичо гугъл и напиши young lion photosesion прическата е доста подобна като тази, а снимките са правени през 67-ма година.

Просто не ми се ходи до някакъв фриз. салон да ми дават някакви си напътствия, а който може да помогне с нещо, но изключително българска черта е всеки да се прави на нещо повече особено зад компютъра.

Затова в цял свят има руски, китайски, турски квартали само български няма да има....
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th February 2012, 08:49
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

tylerdurden, много съжалявам, че написаното ти е прозвучало така! Изобщо не съм искала да те засегна, наистина. Извинявам се! Това, което исках да кажа е, че не трябва да копираме, а да бъдем себе си, нищо повече.
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мъжкаприческа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:20.