IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #391  
Стар 11th June 2011, 22:55
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Отговори с цитат
  #392  
Стар 14th June 2011, 17:19
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

На мен лично ми изглежда прекалено хубаво,за да е истина и то само за 1000 и то завинаги
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #393  
Стар 14th June 2011, 18:21
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Аз лично ще се радвам да има алтернатива на ботокса,намирам го за отживелица и напълно излишен риск за здравето....
Отговори с цитат
  #394  
Стар 14th June 2011, 18:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Question

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
Аз лично ще се радвам да има алтернатива на ботокса,намирам го за отживелица и напълно излишен риск за здравето....
Да и аз така мисля,ами освен да почнат да вкарват с някакъв уред хайвер и тем подобни антиейдж агенти
Идея си нямам как действат тези серии на Ля Прери с платина,хайвер и тн.Тази клетъчна козметика би трябвало да е доста повече от обикновените антиейдж продукти.И би следвало да се ползват преди увреждането на кожата според мен,защото при вече налично отпускане само скалпела помага.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #395  
Стар 29th June 2011, 14:34
merrillyn merrillyn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Има ли странични ефекти хиалуронова киселина?
Отговори с цитат
  #396  
Стар 18th September 2013, 12:22
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merrillyn Виж мнението
Има ли странични ефекти хиалуронова киселина?
Има да. Ако си алергична, но само тогава. При алергичните се пие антихисматик няколко дни преди интервенцията и два дни-три дни след нея. Но това е едно на 1000000случаи. И те са специфични.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #397  
Стар 18th September 2013, 12:53
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

За ботокс:
1. С ботокс ако не се прекалява, няма нищо вредно/той все пак е измислесен за козметични цели въз основа на количеството/дозата е тази която прави качеството от даден продукт/
2. Когато се прави на време в времето, като се почне от превенция /тоест може да се почне на определен период на задълбочаване на бръчките в достатъчен времеви диапазон. тогава е полезен, защото: Когато се инжектира на най-познатите зони: чело,гневна бръчка, пачи крак. Напр. веднъж годишно и след това с правилна поддръжка, нещата се забавят във времето. Един ботокс ефект за поне 6-7 месеца /тоест боцкане веднъж годишно в тези зони или поне в зоните от описаните в които има нужда/ стопира задълбочаването на бръчката. Тоест Ако за една година задълбочаването на мимическата бръчка е 100% ботокса инжектиран на правилното място стопира процеса за 6 месеца / 60% / което се явява доста добра превенция като цяло / тоест за 1 година остаряваш в зоните, зоната с 40% а не със 100% / защото иначе преминаваме към по-драстични мерки. Е все някой ден и това ще настъпи, но винаги, винаги, винаги:ПРЕВЕНЦИЯТА е за предпочитане от колкото драстичните мерки в последствие. Това не е мое мнение само. И на лекари но всеки си предценява сам за себе си. Какво е необходимо занего и дали има нужда от него и кога е по-важното!

Аз правя ботокс 1 път в годината!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 18th September 2013 на 12:57
Отговори с цитат
  #398  
Стар 11th October 2013, 14:49
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
При алергичните се пие антихисматик няколко дни преди интервенцията и два дни-три дни след нея.
С риск да бъда "сритана", ще поправя че се пие антихистамин (т.е. противоалергично лек-во). Може и да е грешка на перото.
Отговори с цитат
  #399  
Стар 10th April 2014, 14:18
Аватара на pepi_simeonova
pepi_simeonova pepi_simeonova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 86
По подразбиране

И аз искам да знам...
Отговори с цитат
  #400  
Стар 10th June 2014, 19:05
Аватара на Inko
Inko Inko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Аз не искам да се мешам с категоричност, а само с въпрос - тук някой в край на сметка патил ли е от прекаляване с ботокса и виждал ли е върху себе си или върху свои близки ефекта от дългогодишно прекаляване? Защото уж четох темата, но тъй като попропуснах 5-6 страници, без да съм сигурна - не видях някой да е написал нещо от сорта, че "след дългогодишно слагане"... това и това се получи с лицето ми. Само питам - някой патил от собствено име (освен тези с неправилното поставяне и падналите клепачи за известно време) има ли тук?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:16.