IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4271  
Стар 18th September 2017, 11:49
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
За лентата и болките нищо не мога да кажа, защото не съм носила лента... по спомен от това, което са писали други момичета знам, че е доста некомфортно. Пробвай да я слагаш върху тениска, а не на голо (поне няма да протрива)

Колкото до реването... реви си на воля щот така се отпушваш емоционално, но наистина е много много рано още да мислиш за корекции и реоперации. Я дай снимки да видим наистина ли е толкова зле положението..
+1
И все пак - аз съм за нереването - я не си хаби силите за това. По-добре се ядосай, та да се измъкнеш от мисленето само за операцията и се разходи - поне малко - за да се разсееш.

Лил,
Отговори с цитат
  #4272  
Стар 19th September 2017, 19:41
Аватара на Pilar
Pilar Pilar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 24
По подразбиране

http://anastacia9999.snimka.bg/other/implants.959516

парола: 191929

Първата снимка е на 2-ри ден след операцията, последните две са от тази вечер.

Последно редактирано от Pilar : 23rd September 2017 на 19:52
Отговори с цитат
  #4273  
Стар 20th September 2017, 09:21
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Наистина има разлика, но пак повтарям че е много рано да се шашкаш! Имай предвид, че това са 2 операции ... има и много отоци. Нека да мине месец ... месец и половина, преди да правим каквито и да било заключения.
Отговори с цитат
  #4274  
Стар 20th September 2017, 15:57
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Наистина има разлика, но пак повтарям че е много рано да се шашкаш! Имай предвид, че това са 2 операции ... има и много отоци. Нека да мине месец ... месец и половина, преди да правим каквито и да било заключения.
Твърдо: +1!
Имаш доста отоци, носи си лентата (върху потник) и чакай. Малко по-нататък питай док дали да правиш и какви масажи.
Отговори с цитат
  #4275  
Стар 20th September 2017, 19:13
Аватара на Pilar
Pilar Pilar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Благодаря ви, момичета!


Препрочитах стари публикации от няколко теми и си втълпявам притеснения, че кривата и по-малка гърда може да е с по-тесен джоб.

Ей, мамка му, от 8 години го чета този форум и се имах за подплатена с достатъчно информация за първите месеци след операцията и смятах, че няма да се шашкам за всяка болка, неравност и други неща, но ей на. Сама не мога да се трая.

Масажите вече ги почнах, успокояват ми болките, пък и са единствените моменти, в които махам тая гад. Не ми убива на голо, нося я под дрехите тъй като не искам въпроси "Това какво е?Защо го носиш? Какво ти има?". Не ми се обяснява, че съм със силикон.
Отговори с цитат
  #4276  
Стар 21st September 2017, 10:36
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Пропуснах снимките, жалко. Кой те оперира миличка? За нервите не се притеснявай, мен като си отидох в къщи и като ме налегна един страх, че кой знае какво ще ми се случи и че направих голяма грешка то падна реване голямо и така няколко дена. Инка казва да се разходиш, ама аз не можех да мръдна по далеч от тоалетната и дивана. Едно ходене на вън ми беше огромна мъка и болка. Така че си реви спокойно. Ако искаш изпрати ми снимки на мейл - chokolad_1978@abv.bg . Аз съм малко директна и ако нещо не съм ок с гледката ще ти я кажа.
Отговори с цитат
  #4277  
Стар 22nd September 2017, 05:28
Kyara Kyara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2017
Мнения: 7
По подразбиране

Аз съм в същото положение май. Десният имплант седи по-високо и съответно дясното зърно е по-ниско и гледа надолу. Това вече месец след операцията. Дакторът каза, че е много рано още.
Ако искаш пиши ми на kayra.87@abv.bg, за да обменим опит и снимки.

Последно редактирано от Kyara : 22nd September 2017 на 05:32
Отговори с цитат
  #4278  
Стар 22nd September 2017, 07:18
Аватара на Pilar
Pilar Pilar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 24
По подразбиране

И на двете ви ви пратих!

Бях чела в сайта на американски хирург, че ако си левичар то левият ти имплант ще слезе по-бавно от десния и обратното. Аз съм си левичарка и точно с левия са ми проблемите.
Отговори с цитат
  #4279  
Стар 22nd September 2017, 21:23
El_83 El_83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте.
Началото на следващия месец ми предстои операция - повдигане и импланти при д-р Ильо Стоянов. Имам и асиметрия и избрахме 360 и 375 кубика Макган среден профил, кръгли. В момента съм 80В, искам чашка С. Разреза ще е тип котва, ще имам и дренажи 24ч
Исках по запълнен горен полюс, но мислех, че и с анатомичните ще се постигне
Та, исках да питам, по трудно и болезнено ли е възстановяването при операция 2в1?
Отговори с цитат
  #4280  
Стар 23rd September 2017, 10:48
Аватара на Pilar
Pilar Pilar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Много се съмнявам. Зависи и от твоят праг на болка, моят е нищожен и умирах от болки първия ден. Други веднага след операцията стават, пушат ядат, движат се и не усещат дискомфорт. Единственото ми постижение е, че се изправях сама от леглото на 3-тия час, но то беше защото гърбът ми ме смазваше от болка и нямах друг избор

Късмет!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:09.