IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th August 2015, 10:24
ivo_todorov ivo_todorov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 1
По подразбиране Варикоцеле - след операция

Здравейте, измина месец откакто бях опериран от варикоцеле на левия тестис. Тъй като не ми бяха разяснени доста неща за следоперативния период, исках да попитам тук. И така спрях тренировки, не ходя и на работа. Студент съм, но сега ще започвам да си търся работа. Та въпроса ми е тъй като тренирах усилено главно в парка тичане, също и на уреди, плуване (обичам да ходя на басейн от време на време). Тренирам и йога също така. Въпроса ми е дали има някакви варианти за раздвижване и релаксация месец след оперирано варикоцеле. И също дали мога да работя, например дали би било проблем ако работя на крак и се налага да вдигна нещо тежко от време на време. Става на въпрос най-вероятно за работа на половин работен ден. Имам планове също и за работа във копирен център но още не са ми напълно ясно нещата. Във епикризата ми пише че операцията е правена по метода на Бернанрди. Направиха ми около 6 или 7 см разрес, вляво във окосмената област. Ето снимка на заздравяващото място http://postimg.org/image/gdjw8uu17/
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
варикоцеле, здраве, мъжка, полова, система

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Варикоцелеследоперация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:01.