IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 1st March 2006, 05:13
Flame Flame не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 145
По подразбиране Шът на патката...

Цитирай:
здравеите ! аз се казвам даниел и сам на 12 и като повечето хора тук имам сериозни проблеми и се надявам да мипомогнете . вапросат мие следниат но моля само мажете да продалжат да четат заштото не искам да плаша нежниат пол . уважаеми маже сега като смеси между нас мн добре знаем че всяко дете когато мама и тате са наван до касно гледа сексове по телевизора нали ? и сашто така знаем че като се гледат сексове трябва да се галиш по патката нали ? но вапросат ми е мн по саштествен ! мн сам притеснен и бих искал да ви питам дали и вашите патки се нагряват когато го правите това и колко са топли попринцип ? сашто така бих искал да знам даливисее случвало патката вида прегрее от прекалено много гледане и има ли опаснос да получа изгаряниа по рацете лицето и тялото от лазерни истрели произведени когато това се случи ? друг важен вапрос които ме терзае от мн време е вапросат за патуването назад вав времето . чудя се дали някои от вас би желал да се варне назад вав времето ако неговата патка се смали по време на процеса ? заштото колкото поназад вав времето отивате толкова помалка е била тя ! засега товае от мен мн поздрави само 6тици и яко ци х 2 .

Пича си го бива.
Много е фешън.
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Шътнапатката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:55.