IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 22nd August 2009, 16:58
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Да се хвалят,има ли значение?Погледнала ли си от колко кг започват "ТЕ"?Ако си около 80 на 1,60,ще свалиш 2-3 кила за 6 дни.Не се тегли и изчакай,даже във въпросната диета пише да не се обезкуражаваме и отказваме,ако първите 10 дни няма никакъв резултат.
За въглехидратния ден...можеш да ядеш 2-3 филии черен хляб със салата на обяд и на вечеря 150-200 грама сладолед.Може и някакъв малък геврек(без масло и т.н. ,от най-простите),пакет солети (без сол),спагети,макарони(пълно зърнести), има варианти.
Успех!
Отговори с цитат
  #102  
Стар 22nd August 2009, 22:04
Аватара на snejinka90
snejinka90 snejinka90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Мерси за примерното меню,определено е по-добре от пици
Отговори с цитат
  #103  
Стар 1st September 2009, 22:49
mimsy25 mimsy25 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте момичета,днес ми е едва втория ден от диетата и засега ми изглежда поносима -пожелайте ми успех ,моля.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 4th September 2009, 13:41
frani frani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 77
По подразбиране

момичета, хайде събудете темичката, къде сте ,на кого да споделям,ако ви няма. аз се реших и започнах режима. днес съм на плодове и след в4ерашния въглехидратен ден закръглих -1, точно. щастие! след толкова ограничения и неядена на някои храни по време на дюкан,сега май метаболизма ми се събуди.успех на всички, и моля ви пишете и споделяйте...
Отговори с цитат
  #105  
Стар 6th September 2009, 10:44
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Villeta
Момичета, искам да попитам нещо.В петак ми е плодов ден,а ще излизам на вечеря с приатели и не е много удобно да стоя само на вода.Нали пише, че може да се заменят дните.С кой ден да го заменя и на следващия какво да започна????
Цитирай:
Първоначално написано от snejinka90
ам много ли ще е грешно,ако просто пропускам въглехидратния ден,просто знам,че дебелея от пастички и пици и такива храни?
За да има ефект диетата дните не трябва да се разменят или пропускат - иначе няма смисъл...аз например като имам излизане с приятели през плодовия ден пия фреш, кафе, вода и не съм умряла от това другия вариант е да хапнеш някаква салата но без сосове сирене и т.н + малка бира примерно ( не че се препоръчва бирата в диетата но от една чашка седмично нищо няма да стане )
По отношение на въглехидратния ден - по принцип и аз пълнея от тесто но по време на диетата точно след въглехидратния ден бях на минус - обяснявам си го с това че по принцип когато ядем тесто то е съчетано и с други неща(примерно сирене) а въглехидратния ден по време на диетата включва само въглехидрати
По отношение на свалянето има значение и кой от колко кг почва - нормано е тези които имат по малко кг за сваляне да свалят по-бавно както и това едни да почнат да свалят от самото начало а други след известно време - различно е все пак сме различни хора
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 8th September 2009, 08:30
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Здравейте, аз поспрях, че бях на море,ама като ви чета я почвам и то от днес. Явно има ефект. Франи, явно Дюкан е много успешен,ама само за сваляне или саамо първия път.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 9th September 2009, 19:45
frani frani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 77
По подразбиране

аз пак ще сръчкам малко темата, не че има нещо за хвалене, просто ми е любопитно вие как вървите с диетката, аз си закръглих точно 60кг, което прави -2.8 кг за 8 дни. Лили Дюкан е ефикасен само първия път, при следващи опити не се получава
Отговори с цитат
  #108  
Стар 12th September 2009, 07:22
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Frani,май само с теб ще пишем тук. Да споделя, имам 2 приятелки, които продължават да отслабват . Диетата е много сполучлива. Аз още се нагласям, заради плодовия ден. Понеже ходя често по заведени я и другите постоянно ядат нещо аз ябълка, малко......... но диетата е успешна. И след Дюкан така свикнах с месата, че се чудя как ще ям месо след 3 дни или 2 пъти в седмицата? иначе при теб как върви ,сподели!
Отговори с цитат
  #109  
Стар 16th September 2009, 15:27
Мимозка Мимозка не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте на всички.
Реших се и аз да подхвана тази диета, въпреки че след Дюкан се зарекох повече да не се подлагам на такива режими. Нооо....като си извадих дрешките за есента (купени пролетта след дюкан) и като се оформиха едни образувания над колана.....ей на....днес съм на бобови. Изглежда лесна за спазване диета, дано да няма странични ефекти. Надявам се темичката да е активна и някой да сподели ефекта....
Отговори с цитат
  #110  
Стар 25th September 2009, 15:53
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Здравейте на всички! Съжалявам, че сте спрели да пишете в темата точно когато аз я видях и реших да се включа Ще се радвам тези от вас, които все още я спазват да продължават да споделят мнения и впечатления, защото утре слагам началото на моята 90-дневна диета и ще се радвам да има с кого да споделям
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:47.