IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st June 2004, 16:47
анелия
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране къде инжектират ботокс

здравейте, 4етох в сайта за ефекта на ботокс.аз съм на 35 години и не смея да си направя лифтинг защото ме е страх. Има ли някаква опасност ако си инжектирам ботокс да бъде засегант някой нерв? Много искам да си сложа, защото се потя по челото и като ходя на бизнес срещи си личи, а в статията пише, че ботокс спира този недостатък, а и имам вече бръчки които си личат като се смея или като си свивам очите и искам да ги премахна. Бихте ли ми казали добра клиника в София, може и в България, където инжектират ботокс и колко струва процедурата. Благодаря ви много.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd June 2004, 02:19
lolaa
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

анелия, ботох е сериозна терапия и трябва да си уверена че наистина го искаш. Що се отнася до изпотяването, това е най малкия проблем, акоп олзваш foundations по лицето си, сложи някакво разхлабително в/у кожата си. Звучи смешно но работи супер. Причината е че разхлабителните, изсмукват и посдушават, това им е целта и работят адски добре при мазна или комбинирана коя..

Що се отнася до бръчките, 35 god не са толкова много, може би като станеш на 50-60 (да си жива &здрава) ще решиш че искаш rhinoplasty, breast лифт, чеек боне йобие и какво ли още не.
Има добри гримове на Неутрогина, които видимо намаляват бръчките, поне ги пробвай и им дай шанс преди да се подоложиш на спринцовката.

Аз лично съм на мнение, че в повечето случаи хората, които си правят козметични процедури (не говорим за пострадалите от инциденти или тези с birthmarks) имат проблеми със самочуствието си.
Анелия, може би си заслужава да инвестираш в себе си, в здравето си, а не в една инжекция. Всъщност, всеки сам си прави избора и си живее живота, но винаги е добре да се постараем да погледнем един проблем от много различни ъгли.

Ако си турдо за ботох, направи подробни проучвания. в и-net има всичко, защото, когато става въпрос за собственото ти здраве и well-бейнг, нещо от рода на 'чух че..' не е good enough..

успех,
лола-
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd June 2004, 16:03
Gery
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Botoks

Напълно съм съгласна с Lola. Имам позната жена, която редовно го прави, но не аз лично очаквах по-добър ефект. Освен това (доколкото знам) процедурата се повтаря на всеки 6 месеца.
Аз лично намирам бръчиците около очите за леко привлекателни и загадъчни, а тези по челото могат добре да се скрият с грим и смекчаване на мимиките. Също работя по въпроса
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd January 2005, 09:40
Rumi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Botox

Аз също съм на 35 години и досега имам 3 или 4 пъти ботох в последните 3 години. Цялата процедура трае 5 мин (ако лекаря е опитен - даже и по-малко от 5 мин) и чувстването е като боцкане от комар. Подчертавам че, доктора които инжектира трябва да знае какво прави - питайте го колко пъти досега е инжектирал, какъв му е опита и т.н.

Също така, ботулина трябва да е fresh, ако е изветрял, качеството и съответно ефективността ще е минимална.

Целата работа с ботоха беше голяма работа - 5 мин през обедната почивка и след това се връщам на работа, Е, може да имам малки розови петънса от иглите ама някои пък трябва да гледа със лупа...Но крайния ефект ми харесва, затова се връщам за още. Харесва ми как бръчките се омекотяват и почти изчезват (поне временно). А също така и няма да може да сте толкова драматична - няма да може да се бърчете и да изглеждате ядосана, но ако не сте по професия актриса - не би ви пречело.

За съжаление не мога да ви кажа колко струва или доктор. Това сама ще го намерите - даже може и да ми споделите - аз бих искала да си го направя в България. Ще е много по-ефтино от US - където е около $300.

good luck!

Инвестираите в красотата си - заслужава си!

чао,
Руми
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd January 2005, 09:47
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

А има ли странични ефекти?....На мен ми звучи страшничко.....
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th January 2005, 16:19
Bella
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

В инжектирането на ботох няма нищо страшно,нито вредно!!!Отдавна е вече научно доказано.Певиците си го слагат дори под мишниците преди концерт против изпотяване.Кофти е само това,че трябва да се прави често.първо на 3мес.,после на 6мес. ако не греша.Не съм си слагала,но съм питала от любопитство.

Аз съм на 39,но имам по мазна коя и мисля че още нямам нужда от такава продседура.Но е напълно нормално жена около 40 да започне да го прави.На 35 не вярвам да имаш кой знае колко дълбоки бръчки.Пробвай МИОКИНЕ на Vichy,отпуска мускулите и пречи на появата на мимически бръчки,заглажда вече наличните.Сигурна съм,че ще забележиш ефекта,е няма да е за броени минути,както с ботох))
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th January 2005, 18:23
Ина
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

На 35-40г.не си стара.Може за момента Botox да не ти вреди,но няма изследвания дали след 20г.ще си в състояние да си мръднеш лицето.И ако още на 35 си на Вотох,скоро ще трябва да планираш пластична операция.А ако спреш вотох-а?Дали лицето няма да колабира?Имаш време да инвестираш в добра козметика и "природни"средства.И в повече самочувствие
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th January 2005, 18:24
Ина
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

На 35-40г.не си стара.Може за момента Botox да не ти вреди,но няма изследвания дали след 20г.ще си в състояние да си мръднеш лицето.И ако още на 35 си на Вотох,скоро ще трябва да планираш пластична операция.А ако спреш вотох-а?Дали лицето няма да колабира?Имаш време да инвестираш в добра козметика и "природни"средства.И в повече самочувствие
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th January 2005, 19:01
Bella
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ина,извинявай,може би не си наясно.Ботохут след определен период от време се разгражда,не остава нищо от него.Отделя се с урината.Това е и причината,поради която се налага да се слага отново през няколко месеца.Ако жената спре да си го слага,ще изглежда така,както би изглеждала,ако не си го е слагала.Второ,ботохут не е за стари жени,е за зрели жени,които държат на външния си вид.По-старите хора се подлагат на специален лифтинг,които се прави в клиника и има възстановителен период.Не знам как е в бг,навън ботох се слага в клиники за естетична хирургия,в кожни клиники,а също и в някои козметични салони от хора с нужната квалификация.И това се прави кой знае от колко години.Няма никакви странични ефекти и последици.Не изисква дори проба за алергия.Със здраве)))
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th March 2005, 17:09
фея
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране бутокс

Много сте зле... бутокса вече бе тотално разкритикуван и отхвърлен. Само, че в нормалните страни.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: къдеинжектиратботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:58.