IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 12th September 2007, 22:05
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Въпрос към тунингованите с импланти: Мръзнат ли гърдите ви?

Може би да ви се стори глупав или смешен въпроса ми, но откакто съм с новите си цици (вече един месец ) - когато е студено времето - направо измръзвам откъм цици. Едно на ръка, че почти винаги и при най-лекия полъх при топло време са винаги настръхвали, но при студено като тези дни - направо ме втриса Пък и на пипане кожата е студена, сякаш съм ги извадила току що от фризера Добре, че поне не са толкова "вдървени" и твърди, че... май щях леко да се разочаровам... Всъщност от долната част все още са ми леко изтръпнали и може би от това идва това задържане на студенина... Слаба циркулация на кръвта ли е... Ефект от скорошната операция ли е или просто само при мен се наблюдава това явление... Вярно, че не нося сутиен принципно, макар принудена от това, че ми е все студено да сложих един доста плътничък сутиен вчера... Ефектът бе нулев - и през сутиена, и блузата и през коженото ми яке зърната ми стърчаха като закачалки - направо си умрях от срам... Едвам го изтраях цял ден в работата; мислех по едно време да го сваля в тоалетната, но само мисълта че ще остана "по зърна" в службата ме разубеди
Момичета, споделете как е при вас; някоя имала ли е подобен проблем със студа и мръзнене на гърдите?
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВъпроскъмтунингованитеимплантиМръзнатлигърдитеви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:00.