IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 8th July 2013, 21:57
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lacheto6 Виж мнението
Здравейте отново имам няколко въпроса,моля тези,които са си правили ринопластика да отделят 1-2 минути и да ми отговорят,защото много се притеснявам :/ Операцията ми беше на 5.07,а днес ми махнаха всичко и си видях новия нос.Нормално ли е 4 ден след операцията горната устна и разстоянието от нея до носа,както и върха на носа да не си ги чувствам както преди,даже не мога да се усмихвам широко както преди? Кога ще се оправи това трябва ли да слагам лед под очите и на бузите,за да ми спаднат подутините ? и ще ми спадне ли самият нос,защото въпреки,че формата ми харесва,старият ми нос беше толкова тесен и с малко връхче и ноздрички,само леката гърбица беше проблемът,поради който исках ринопластика,а сега е доста широк и с голям връх.. всички около мен ми повтарят,че това е,защото има отток и подутини,но аз толкова се притеснявам да не остане така..моля ви,кажете ми мнението си !
Спокойно на този етап дискомфорта и всички други насъвършенства са допустими при техниката, която използва професора! Друг е въпроса, че ако не са стеснявани страничните кости при отнемане на гърбицата само с пилете математически, а и оптически на снимка носа ще стои по широк в горната си част, върхът ти ще спадне!

Като гледам тази снимка на Брадджелинката си давам сметка колко неприятен профил има!

Последно редактирано от klarisina : 8th July 2013 на 21:59
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:10.