IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th October 2009, 12:44
Аватара на xtina
xtina xtina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 14
По подразбиране Проблем със спането

на 30 ми беше операцията имам 410cc интересуваме кога мога да почна да спа на една странна или по корем. Омръзна ми да спа по гръб схваща ми се всичко вече.




P.S Извинявам се за правописните грешки ползвам кирилизатора на абв
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th October 2009, 16:05
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: Проблем със спането

Цитирай:
Първоначално написано от xtina
на 30 ми беше операцията имам 410cc интересуваме кога мога да почна да спа на една странна или по корем. Омръзна ми да спа по гръб схваща ми се всичко вече.




P.S Извинявам се за правописните грешки ползвам кирилизатора на абв
Защо не попиташ за всичко това хирурга си, както и какви импланти ти е поставил...? Не мога да си представя за себе си да не знам какво ми поставят... Поне паспорти на имплантите би трябвало да имаш, нали Иначе за надмускулното поставяне не зная да има ограничения в движението и спането принципно...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th October 2009, 19:43
Аватара на xtina
xtina xtina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 14
По подразбиране

имам документи на имплантите знам марката,cc и още много информация има в книжката ама хич не ми е ясно .Пише страшно много работи в нея и някои неща изобщо не ги разбирам чесно казано. Аз много ги харесвам как са станали. Доктора ми каза че при всеки е индивидуално, но все пак ми беше интересно горе долу кога. Но както виждам неможете да ми отоговорите на въпроса. Все пак благодаря.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th October 2009, 23:05
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Поне два-три месеца след операцията е хубаво да спиш по гръб .

Бях като тебе след операцията - всичко ме болеше от спането по гръб, имах чувството, че съм като пребита сутрин, да не говорим, че не можех да спя повече от 4 часа на нощ, и броях дните до мига, когато отново ще мога да си легна настрани, но след известно време се оказа, че съм свикнала с позата по гръб. А след като установих, че спейки по гръб имам неочакван положителен ефект - избягва се появата на бръчки около очите или поне силно се забавя процеса, реших, че оттук нататък ще спя само по този начин - и така вече повече от три години.

Стисни малко зъби, за да не развалиш постигнатото. Все пак красотата изисква и жертви .
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th October 2009, 00:08
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Специално за надмускулните,док.ми каза ,че мога да спя настрани след 15 -20-тия ден,но на мен ми беше удобно вече след 30-тия.По корем не спя по принцип,но сега като ходя на масаж си лягам без проблем върху гърдите.На два месеца и половина съм.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th October 2009, 02:21
Аватара на xtina
xtina xtina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Благодаря ви много за бързите отговори. Еми предполагам, че ще свикна и без това в момента нямам друг избор.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th October 2009, 09:30
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от xtina
Аз много ги харесвам как са станали. .
Надвускулните стават видимо красиви веднага след операцията Все пак съветче - спи с ластичен сутиен, не само сега след операцията, но и след това
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th October 2009, 12:26
Аватара на xtina
xtina xtina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Аз попитах доктора за еластичен сутиен и той ми каза че ако искам.... не е задължително. Мен много ме стяга. Сложих го и веднга го махнах, изобщо не е удобно. Но все пак благодаря за съвета. Ще пусна снимки днес да ги покажа :P
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th October 2009, 22:09
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от xtina
Аз попитах доктора за еластичен сутиен и той ми каза че ако искам.... не е задължително. Мен много ме стяга. Сложих го и веднга го махнах, изобщо не е удобно. Но все пак благодаря за съвета. Ще пусна снимки днес да ги покажа :P
Всички казват ,че не е задължително но го препоръчват...Моя доктор ми каза ,че ако искам по дълго време да имам красив бюст, да спя със сутиена...Аз и така правя,само във много топлите дни съм без
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st October 2009, 21:38
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

започнах да спя на една страна още на 2-та седмица..до ден днешен, вкл. и лятото, спя с триумфа,който е изключително удобен

__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемсъсспането
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:58.