IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 2nd January 2014, 16:57
takimir takimir не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Дaми, моля ви внимaвaйте с устните си. Естествени сте по-крaсиви, a и често се получaвaт много отблъсквaщи резултaти, пък aз искaм дa виждaм крaсиви жени по улиците.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 5th January 2014, 18:39
Аватара на Inko
Inko Inko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от takimir Виж мнението
Дaми, моля ви внимaвaйте с устните си. Естествени сте по-крaсиви, a и често се получaвaт много отблъсквaщи резултaти, пък aз искaм дa виждaм крaсиви жени по улиците.
определено трябва да се внимава - често се получава ефекта на вечно ужилената, което е меко казано неестетично. По малко и с хлебец и не прекалявайте дами Аз до ден днешен слагам по 0,5мг защото ме е страх да не се получи кофти ефект.

И моето мнение е, че такова нещо като натрупване няма - или поне при доста голяма част то жените. Един организъм резорбира много бързо, друг бавно и това е. Моя е от първите. Има някой от продуктите ХК които имаха ефект буквално 10 дни Сега с доктора, от който съм супер доволна, набарахме какво трябва да ми слага за да постигна желания ефект за 3-4 месеца.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 9th February 2014, 17:51
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Здравейте!Някой би ли споделил място във Варна,където си заслужава човек да си постави-ХК с видим ефект и бавно разграждане?И каква е цената на услугата?
А какво ще кажете за тази оферта?Заслужава ли си?
http://ofertomat.bg/offers/view/2719.html
Отговори с цитат
  #114  
Стар 9th February 2014, 22:57
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hope1111 Виж мнението
Здравейте!Някой би ли споделил място във Варна,където си заслужава човек да си постави-ХК с видим ефект и бавно разграждане?И каква е цената на услугата?
А какво ще кажете за тази оферта?Заслужава ли си?
http://ofertomat.bg/offers/view/2719.html
Моето мнение е ,че хиалороновата кисилина не си струва парите , струва си само защото е временен вариант ,и за да видиш дали ти подхождат малко по - плътни устни за да пристъпиш към постоянен вариянт , като липофилинг или импланти ...
Като цяло хиалорона е мн. кратък вариант и доста скъп , по скоро е за финансово стабилни мацки ...
Отговори с цитат
  #115  
Стар 20th February 2016, 19:51
JennyMG JennyMG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте, момичета, да споделя и аз моя опит. Слагам хиалуронова киселена от повече от 2 години и при всяка процедура съм слагала по 0,5мг. През първата година слагах доста често - на около 4-5 месеца, но след това се натрупа и сега не съм слагала от близо 10 месеца, а ефектът си стои. Филърът, който съм ползвала се казва Princess на марката Croma. Като цяло съм доволна и от филъра и от доктора, който прави процедурите, но искам да пробвам Juvederm сега и ме интересува дали бихте препоръчали добър дерматолог в София за устни. Колебая се между Мирчевска, Денкова и Денчева. До сега съм пътувала до Пловдив всеки път за устните и ми се иска да намеря лекар, който ми е по-близо.
Отговори с цитат
  #116  
Стар 21st February 2016, 11:42
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Мирчевска
Отговори с цитат
  #117  
Стар 3rd May 2016, 15:13
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Juvederm са доста стари филъри, твърди са и повече от тях остават "топчета" и синини. Аз лично слагам от 1,5 години сравнително често и по-скоро не съм доволна въпреки че са от класните филъри. По- евтината Teosyal, която е швейцарска при мен добре се получи, но моите устни са пълни и "лесни" за работа. Моя приятелка също слага от тази, но ефекта не е толкова добър.
Отговори с цитат
  #118  
Стар 12th May 2016, 18:36
JennyMG JennyMG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте, отново!

Бях при Мирчевска и съм много доволна от резултата. Сложих си 0,5 Juvederm, устните ми са меки, изглеждат плътни и естествени в същото време. Много по-добре, отколкото с предишния филър, който си поставях - Princess. С него устните стоят доста по-твърди и по-неестествено.

Така че препоръчвам Мирчевска с две ръце, както и Juvederm.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 20th May 2016, 13:11
Mariana.Dimitrova Mariana.Dimitrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 8
По подразбиране

Аз съм си уголемявала устните с филъри хиалуроника и съм много доволна. Държаха ме 8-9 месеца и цената е доста прилична ( 300 лв. + поставянето )
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: TeмазавсичкипоставялисикиселинаВИДИМАразлика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:37.