IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 14th April 2016, 13:27
Аватара на Teazel
Teazel Teazel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от La femme Виж мнението
Дата на операция: 07.10.2014
Хирург: д-р Асен Асенов
Вид на корекцията: Работено е по гърба и основата на носа ,връх ,ноздри , обгаряне на лигавицата и прекъсване на мускул , който движеше носа при говорене
Снимки:
Допълнителна информация:
Отоци- 9 дни
Синини - нямах
Удовлетвореност: 100%
Други корекции и/или реоперации: Не
Прекрасна си. Значи все пак Асенов е добър. Страхотел резултат.
Отговори с цитат
  #412  
Стар 23rd August 2016, 15:00
Alena5 Alena5 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boby_pl Виж мнението
Дата на операция: 07.05.2009 г.
Хирург: доц. Карен Джамбазов
Вид на корекцията: премахване на гърбица, скъсяване и повдигане на връх
Снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album...4&pid=12753857
Парола: 1111
Удовлетвореност: 6
Други корекции и/или реоперации: не

Много добре, замислям се вече за него, работата му е добра. Бързо ли се възстанови?
Отговори с цитат
  #413  
Стар 23rd October 2016, 15:42
ani_st ani_st не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Искам да помоля ако някой има снимки или отзиви от стесняване на широк нос и камбедт връх при Джамбазов да сподели тук,тъй като това което търся аз не го намирам никъде и започвам да се отказвам от операцията.
Отговори с цитат
  #414  
Стар 28th October 2016, 09:37
Anilim Anilim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Zdravei Katq95 molq te da pratish i na men snimki che az sum sus tvoq problem mai i sum se sprqla na Iordanov.Mnogo shte ti buda blagodarna
Отговори с цитат
  #415  
Стар 10th November 2016, 18:11
Ayana Ayana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, какви са цените за ринопластика към 2016?? Интересува ме само за връх, гърбица нямам.
Отговори с цитат
  #416  
Стар 28th December 2016, 23:55
vikitoSt vikitoSt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alex7 Виж мнението
Сега ще ви обясня по какво се познава добрата ринопластика .Значи освен успешното премахване на проблема(ако има такъв) поради който се сте подложили на операцията,носът трявба да изглежда естествено и да не се познава ,че е имало такава. В българия почти всички хирурзи ги правят като по калъп къси и вирнати на горе с неестествена извивка на върха,поради тази причина аз лично мога да позная от 10 метра като видя такъв свински нос.Гледам снимките и не вярвам на очите си, вие на това казвате хубави носове.Аз съм мъж и ще ви разкжа моя случай с две ринопластики.На първата се подложих след сбиване,иначе носът ми си ми харесваше.За първата поради прибързаност се натресох при "доктор" Сердев и от прав мъжки нос какъвто имах получих чип,къс с дебел връх.След това дълго търсих при кой хирург да си направя повторна операция, като изискването ми беше да прилича на предишният ми нос ,като си мислих ,че няма как да стане понеже Сердев доста го беше скъсил.Втората операция си я направих при доцент Венцислав Цветков шеф на унг във ВМА и мога да кажа,че отново имам прав мъжки нос,удължен което не вярвах ,че може да стане и най-важното стои естествено.Аз лично бих ви препоръчал тизи хирург ,не се саморекламира никъде и няма частна практика ,оперира във ВМА.Добър е в по оправянето на поразиите на другите и до колкото знам има повече операции на носове от всички пласатични хирурзи взети заедно.Пазете се от тези който се рекламират усилено.
Алекс, Цветков само удължени, мъжки носове може да прави. И аз, от него, получих такъв. Нищо че съм момиче. Цял живот ще го проклинам!

Последно редактирано от vikitoSt : 28th December 2016 на 23:57
Отговори с цитат
  #417  
Стар 2nd January 2017, 23:43
Annastepanovna Annastepanovna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте приятели аз съм нова тук.исках да ви споделя че след 2 дена ми е операцията при Джамбазов и съм страшно притеснена има ли някой който скоро се е оперирал при него.моля ви дайте инфо или снимки
Отговори с цитат
  #418  
Стар 4th September 2017, 09:08
hariti hariti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vikitoSt Виж мнението
Алекс, Цветков само удължени, мъжки носове може да прави. И аз, от него, получих такъв. Нищо че съм момиче. Цял живот ще го проклинам!
Пълен некадърник! Трябва да му отнемат правото да практикува.
Отговори с цитат
  #419  
Стар 22nd October 2017, 00:30
hariti hariti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Както виждам Цветков продължава да обезобразява Не се лъжете ,че специалист УНГ.Съжалявам,че се доверих на този некадърник.Не правете моята грешка
Отговори с цитат
  #420  
Стар 28th January 2018, 00:37
meralda meralda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 4
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Annastepanovna Виж мнението
Здравейте приятели аз съм нова тук.исках да ви споделя че след 2 дена ми е операцията при Джамбазов и съм страшно притеснена има ли някой който скоро се е оперирал при него.моля ви дайте инфо или снимки
Здравей Annastepanovna! Минало е много време от както си писала тук, но те моля да споделиш дали си направила операцията.Как се чувстваше след упойката? Болка имаше ли след операцията Какво точно си прави?..... Иии най-вече доволна ли си от резултата? Пусни моля те снимки. Мисля да си запиша час но много се притеснявам.

И още нещо ,моля те Каква е актуалната цена при Джамбазов? Работи ли със здравна каса, както се пише в по-старите коментари?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:16.