IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st May 2007, 18:22
vikuna vikuna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 145
По подразбиране Премахване на "бременни" петна !!!

Сещате ли се за какво говоря? По време на бременността по лицето ми излезнаха едни по тъмни петна . Знаете ли някакъв крем или нещо друго с което бих могла да ги махна. Може би някой избелващ крем ??
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st May 2007, 18:44
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Обърни се към Даничка -тя ще ти даде нужния съвет
__________________
Има толкова секс за правене ,а ние се занимаваме с глупости !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd May 2007, 09:42
vikuna vikuna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 145
По подразбиране

Благодаря
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd May 2007, 11:06
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

на пазара има голям избор на избелващи лосиони и кремове,аз ползвах преди а и след бременността на Кокона,избелващия лосион,и на Биле лосион и крем,с алфа-арбутин,магданоз и греипфрут вит.С,Е.,и почти не се забелязват вече,само аз си ги виждам,а може да пробваш и само с магданоз,тои има избелващо своиство,а и с греипфрут също.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd May 2007, 13:43
vikuna vikuna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mallvina
на пазара има голям избор на избелващи лосиони и кремове,аз ползвах преди а и след бременността на Кокона,избелващия лосион,и на Биле лосион и крем,с алфа-арбутин,магданоз и греипфрут вит.С,Е.,и почти не се забелязват вече,само аз си ги виждам,а може да пробваш и само с магданоз,тои има избелващо своиство,а и с греипфрут също.
В аптека ли се продават въпросните кремове или в парфюмерийни магазини ? На теб кое ти помогна най- много?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd May 2007, 17:40
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Сега, през периода на активно слънцегреене трябва много да внимаваш какво ще ползваш за петната. Освен че ти трябва висок СПФактор ти трябва и крем, който не предизвиква фотосензибилизация и в резултат на това петната да станат още по- силни.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd May 2007, 18:50
vikuna vikuna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Сега, през периода на активно слънцегреене трябва много да внимаваш какво ще ползваш за петната. Освен че ти трябва висок СПФактор ти трябва и крем, който не предизвиква фотосензибилизация и в резултат на това петната да станат още по- силни.
Лелееее миличка говори ми на български , че нищичко не разбрах
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd May 2007, 12:51
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Извинявай, че така съм го изстреляла, ама много бързах.
Исках да кажа, че много кремове и процедури за избелване на практика са забранени през лятото. Сещам се на прима виста за микродермабразиото, драстичните пилинги, някои кремове. Причината е в това, че или оголват прекалено кожата, или съдържат вещества, които предизвикват свръхчувствителност при ярко слънце. И двете причини могат да доведат до още по- засилена пигментация . Единият вариант е все пак да ги ползваш, но да нанасяш постоянно на лицето си крем, блокиращ напълно слънчевите лъчи - СПФ 60+ по новата номенклатура. Другият - да оставиш за есента и зимата.
Второто важно нещо е, че слънчевите лъчи засилват пигментациите. Така че независимо правиш ли или не нещо за избелването е необходимо да с предпазваш от слънцето с добър крем с висок фактор и да не забравяш, че дори в облачни и дъждовни дни като днешния УВ - Лъчите достигат до нас и увреждат личицето.

Не зная как стоят нещата с природните избелващи средства - магданоз, лимон, кисело мляко. За тях важи ли това, че могат да предизвикат повече пигментация? Предполагам не, но ако някой знае повече моля да пише. И аз съм в групата на пигментираните
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd May 2007, 15:49
vikuna vikuna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 145
По подразбиране

Много ти благодаря за изчерпателния отговор.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Премахваненаquotбременниquotпетна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:31.