IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 30th October 2008, 14:31
_pobeda_ _pobeda_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 28
По подразбиране

аз реших да рискувам с една много странна диета, за 5 дни... като я приключа ще я споделя, ако имам резултати. Днес ми е 4-тия ден
А от 1.11 започвам диетата на Пиер Дюкан, дано да успея да сваля излишните ми 10 кг, че вече се депресирах от опити, а тази година съм абитуриентка...
Отговори с цитат
  #252  
Стар 30th October 2008, 15:08
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Привет, мили дами !
Ще да се присъединя и аз към вас..
За да е резилът пълен, малко инфо за мен ...160 см, 64 кг. (преди два дни ), 26 г.
Реалистична цел: да си върна 54-те кг., на които се чувствам добре и май най-дълго съм задържала...
Оптимистична такава: 50 кг...

Вчера и днес ядох риба.

От утре започвам с малко добавки.....по 1 с.л смляно ленено семе, бирена мая, може би сутрин чаша топла вода с лъжица мед и лимон.

С писане във форума не се отслабва повече , но определено е по-забавно !
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #253  
Стар 30th October 2008, 16:03
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Здравейте хора. Мерси за топлото посрещане и обещавам да се включвам със съвети. Трябва да вярвате в това ,което правите и да не се вманиячавате чак толкова - лъжичка с мед не е абсолютно никакъв проблем. Относно мнението за д-р Емилова - според мен нейният режим е прекалено краен - само плодове и чай (доколкото знам). Според мен в Дневник на отслабващите има много по-добри, разнообразни менюта.
Отговори с цитат
  #254  
Стар 30th October 2008, 16:45
Philipa Philipa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Извинявам се, ако аз съм прекалила! Последното, което съм искала е да демотивирам отслабващите!!! Не съм съгласна, обаче, с това, че "всичко е до човек, а не до режим". Абсолютно не съм съгласна. Ти мислиш ли, че ако започна да се храня, така както преди 4.5 години няма да си върна килограмите!? Възможно е да заприличам и на мечка стръвница дори . Това, което исках да напиша, но вероятно не съм успяла, е че вманиачаването в броя на хапките, които си слагате в устата, аз лично никога не съм го практикувала, докато отслабвах. Вероятно е така, защото наблягах на естествените въглехидрати (плодове и зеленчуци), а тях можеш да ги ядеш до насита.
Та, това е PeCinCe. Съжалявам, за това, че съм те обидила. Обещавам повече да не се меся при отслабващите, защото очевидно си имате принципи на хранене, които за мен са неразбираеми.
И успех!!!
Отговори с цитат
  #255  
Стар 30th October 2008, 19:34
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Аз да се отчета за днес..
Сутринта в просъница съм яла бонбони, но хубавото е, че след това не легнах да спя и не ми е лошо.
Иначе цял ден тичах напред-назад и нямах мн време за ядене..
Яла съм 2 ябълки с бадеми, грозде с бадеми и две порции спанак с кафяв ориз и кисело мляко. Странен е този ориз на вкус, по-твърд е ..
Та.. малко, но качествено.
Отговори с цитат
  #256  
Стар 31st October 2008, 09:13
desip desip не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Враца
Мнения: 16
По подразбиране

И аз да рапортувам

вчера следябад изадох еднокиви е малко бедемчета. За вечеря супа топчета /от телешка кайма/ без мазнина и зелена салатка.

Днес се чуства свежа като марулката дето хапнах снощи
Хубав и усмихнат ден момичета
Деси
Отговори с цитат
  #257  
Стар 31st October 2008, 09:16
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Добре дошла отново Izabo Надявам се да му намериш вече края Аз между другото продължавам да се държа прилично, но ме е страх да се кача на кантара (да не би да не покаже, че съм свалила поне малко), че ще се демотивирам. Вчера след като вечерях, излезнах на разходка с момичето, което тренираме заедно и отидохме пеша до центъра, починахме си малко в градската градина и пак на обратно. Сигурно съм минала близо 10км. Хубава разходка беше .. После като се прибрах бях много изморена и веднага легнах и заспах (11ч.) Много се радвам, че взех да се движа повече и да тренирам, дано да не е като всяко чудо за 3 дни
PeCinCe: Напълно те подкрепям мила в предпоследния си пост .. и мен също ме жегна Радвам се, че се справяш с режима .. този кафяв ориз, колко калорий и въглехидрати има на 100гр.?

Лек и спокоен ден ви желая дами, дръжте се мъжки, спазвайте си режимите, радвайте се на телата си и работете усърдно за да са доволни шефовете
Аз също отивам на работа и тези дни може малко да ме няма, но ще се реваншивам. Поздрави и УСПЕХ!
Отговори с цитат
  #258  
Стар 31st October 2008, 10:54
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Мерси за (поредното ) мило посрещане !
Желая на всички успешен апетит-мениджмънт ....
Аз днес съм на варени пилешки гърди с малко зеленчуци (и те сварени с пилето )
Сутринта пак нямах време да меля ленено семе, води с мед и т.н....Трябва да се организирам по-добре вече

Някой пробвал ли е да си кисне овесените трици във вода?

Слънчев и усмихнат ден ви желая !
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #259  
Стар 31st October 2008, 11:20
Аватара на katya_den
katya_den katya_den не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Пловдив
Мнения: 84
По подразбиране

Здравейте и от мен! Първо да рапортувам за вчерашното си меню:
Закуска - 500 мл. прясно мляко.
Обяд - пилешко на скара
Вечеря - консерва скумрия в собствен сос и задушени зеленчуци всичко полято с лимонов сок.
Вода - 1,200 л!!! За сега това ми е рекорд.
Тази сутрин си почувствах дрехите още по-свободни, затова реших да се претегля и... още половин килце и 2 см. долу!
Бавно, но славно напредвам (или по-скоро назадвам) с килограмите.
Заветната ми мечта е 65 кг. Само преди седмица ми се струваха мираж, но сега наистина вярвам, че ще ги достигна!!!
Спорен ден на всички и не си давайте много зор в работата - петък е. Крайно време е да обясним на шефовете си, че който работи много в петък, шефът му умира. (Майтап бе, Уили...)
Отговори с цитат
  #260  
Стар 31st October 2008, 12:37
pogo pogo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 161
По подразбиране

katya_den
Поздравления за постижението. "Бавно, но славно" са казали хората.
Важното е да вярваш, че ще успееш и непременно ще стане.
Ако можеш и когато можеш избягвай консервите (кой знае какво има вътре?). Разните там консерванти, стабилизатори и овкусители, съвсем на са за предпочитане. Аз онзи ден в метро попаднах на цедено мляко мисля, че беше гръцко което беше доста по-евтино от нашенското и като прочетох отзад ситните буквички, косата ми настръхна - имаше и нишесте и растителна мазнина.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:37.