IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 19th March 2007, 09:59
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Мацки, аз заради запека ги имам от около 25 години тия гадини. Но както беше писал някой - си ги ухажвам и те ми се обаждат мноооооооооого рядко. имам външни, не е болка за умиране. по последни данни на медицината, това наистина не е болка за умиране. по своята същност това е вид разширени вени, само че на друго място... а за подмиването без сапун е самата истина - само чиста течаща вода. аз съм си направила в туалетната специален душ-слушалка и само така се оправям и да ви кажа, че се чувствам по-добре отколкото със сапун. от сапуните получавах ужасни сърбежи и обриви. по едно време даже си мислих, че съм пипнала нещо ама се оказа, че онова място било доста деликатно и чувствително към "химикали" и след лекарски съвет минах само на топла, чиста, течаща водица. а за операциите съм чувала ужасни неща-след операция има вероятност (и се оказа, че е доста голяма) да не можеш да задържаш "г... нужда" - така че и аз се отказах на тоя етап от тази възможност. чакам науката да измисли друг начин за справяне с този проблем.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 19th March 2007, 10:03
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

и забравих да пиша, че и това нещо иска диета: никакви пикантни или лютиви храни. аз след едно шкембе чорба с мноооооооооооооооого чесън и лют пипер правих челни стойки една седмица-УЖАС!!! даже като поглеждах настрани си усещах д-то-до този момент не знаех, че всички мускули минават през задника ми.... ХА-ХА-ХА-ХА; домашните много ми се веселиха тогава.....
Отговори с цитат
  #43  
Стар 29th March 2007, 12:42
skica skica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neli4ka
Цитирай:
Първоначално написано от skica
после ми се появи и фисурка
Какво стана с нея?Как се премахва?
Моята заздравя доста трудно. Почти два месеца се мажех с мехлеми ... Дефламол, Ултрапрокт, Лидокаин и свинска мас и невен, като най-накрая е свинската мас и това поне два пъти на ден. Всичко е много индивидуално при болестите, за това най-добре е лекар да ти каже как да се лекуваш.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 29th March 2007, 18:20
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

след първото ми раждане хирург ме прегледа и ми каза, че имам хемороиди. но после те утихнаха, докато след години започнаха да се обаждат пак. Отивам аз при един хирург, убедена че не е възможно да бъде нищо друго- и опаа - изненада! Условно ми каза, че на това деликатно място там можело да има около 20 различни заболявания! (даже и да е преувеличил леко, са достатъчно различни!) съжалявам, че сега не мога да намеря брошурката- беше много ясна рисунка и описваше подробно доста неща! оказа се, че е анална фисура, а аз я бях лекувала като хемороиди. престраших се, и отидох на операция, но докато се реша, от една- станали две!.. след операцията болеше естествено,но мина и сега съм много доволна. реших си проблема и само се пазя, да не се появи пак! тук видях малко описание за хемороидите http://www.art.bg/temp/vita.bg/statii.php?sn=10. а за срама- еми винаги го има, но пък лекарите наистина всеки ден това гледат- не сме им първите, не сме последните къде по-добре е да знаеш кой е врага-ако лекар не те е прегледал, може да е какво ли не, а не на всичко да лепим етикета "хемороиди"...
Отговори с цитат
  #45  
Стар 2nd April 2007, 17:38
Nina_ Nina_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 13
По подразбиране

А прегледа от специализиран хирург ли триабжа да се направи или при който и да е хирург може?
Отговори с цитат
  #46  
Стар 4th April 2007, 10:47
Аватара на Morozko
Morozko Morozko не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 217
По подразбиране

Аз 6те ви кажа лечението какво е.. и дава резултат бързо за 2-3 месеца!!! Всичко опира до начина на изхождане! Идеята е, че трябва да го правите клекнали, а не седнали. Има изследвания в тази насока и навсякъде по света където хората се изхождат клекнали нямат тези проблеми! Даже в Япония използват клекала, а не като на6те тоалетни!

Номера е в това, че като си седнал тялото се nе e в нормалната си позиция и се напряга и затова се получават хемороидите..

Това лечение е най ефективно ако няма оперативна намеса преди това!!

Пробвайте го за 2 месеца трябва да има голямо подобрение и дори изчезване на пробелма.

Кажете след 2 месеца дали съм бил прав! Замислете се и вижте, че има логика.. Най малкото японците го правят, а това са най- развитите хора на тоя свят!
__________________
That's mee!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 4th April 2007, 10:54
Аватара на Morozko
Morozko Morozko не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 217
По подразбиране

И имам една молба- някой да каже какво преставлява кървенето в първия стадий на хемороидите? колко е силно, кога се появява? Става въпрос да ми го опи6е някой, който го е преживял, иначе съм чел научните описания...
__________________
That's mee!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 4th April 2007, 14:42
skica skica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Morozko
Пробвайте го за 2 месеца трябва да има голямо подобрение и дори изчезване на пробелма.
Най малкото японците го правят, а това са най- развитите хора на тоя свят!
Аз се "японизирах" в продължение на 2 години и наистина си прав, че е по лесно, но не може да се излекуваме по този начин...
Отговори с цитат
  #49  
Стар 4th April 2007, 14:45
skica skica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Morozko
И имам една молба- някой да каже какво преставлява кървенето в първия стадий на хемороидите? колко е силно, кога се появява? Става въпрос да ми го опи6е някой, който го е преживял, иначе съм чел научните описания...
Кървиш само по време на изхождане.. и болката не е силна, а по скоро се чувстваш дискомфортно ....
Отговори с цитат
  #50  
Стар 4th April 2007, 14:51
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Това с изхождането в клекнало положение и аз го четох в нета, че е по-добре така да се облекчаваме . Но много ми е Х как ще стане това, като всички домакинства са с тоалетна чиния. Не се сещам как може да се клечи на нея, освен ако не се качва човек с 2та крака отгоре И в този ред на мисли смятам, че на обществени места не трябва да се слагат тоалетни чинии от хигиенна гледна точка. (последното изречение не е във връзка с хемороидите или начина на изхождане )
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хемороиди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:47.