IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 5th October 2007, 11:25
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Под рано се има предвид преди очакваната дата на цикъла. Ако ти закъснява, дори и 2-3 дни след датата вече показва.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th October 2007, 13:21
suzka suzka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 29
По подразбиране

Е навихте ме, ще ходя днес да търся тест да си купувам. Да, поне да знам. Абе май и да съм бременна и да не съм пак ще трябва да ида на лекар заради онова кървене и сегашната ми липса на мензис. А пък това за теста че показва след 6-7 ден, не го знаех. Благодаря ви. Стискайте палци, като лудите и аз После ще ви информирам
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th October 2007, 13:24
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

И да пишеш после какъв е резултата (макар че аз съм почти сигурна, че си бременна. стискам палци да е така )
Отговори с цитат
  #24  
Стар 5th October 2007, 13:59
eol eol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Айде, бе момиче, направи ли го тоя тест, че се изприщих от нерви? Много силно се надявам да е положителен. Успех!
п.п. А, ако е положителен си запази час за гинеколог още от днес за утре, за да ти изпишат необходимите за нормалното развитие на бременността медикаменти.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 5th October 2007, 14:02
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от suzka
Е навихте ме, ще ходя днес да търся тест да си купувам. Да, поне да знам. Абе май и да съм бременна и да не съм пак ще трябва да ида на лекар заради онова кървене и сегашната ми липса на мензис. А пък това за теста че показва след 6-7 ден, не го знаех. Благодаря ви. Стискайте палци, като лудите и аз После ще ви информирам

Виж сега, това кървене е един от незначителните признаци на бременност, наред със всичко друго, което си забелязала. Просто, когато зародиша се имплантира в матката, е съвсем нормално да се получи леко кървене, така че....почти е по-вероятно да си бъдеща майка, отколкото нещо друго. Абе чудя се, защо стоиш и чакаш, а не си си направила тест до сега. Мисля, не мисля, предполагам....Няма такива работи. Най-малкото, ако разбереш, че си бременна, ще трябва да промениш режима си на живот и да започнеш да пиеш така жизненоважната за плода фолиева киселина. Има и цял куп изследвания - биохимичен скриниг, фетална морфология...Какво чакаш?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th October 2007, 14:05
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Кетамина, аз както вече казах, не искам да я плаша, но кървенето може да бъде не само признак, че оплодената яйцеклетка се е имплантирала, а и че има някакъв проблем.
Дори и резултата от теста да е отрицателен, задължително отиди на лекар- хубаво е да си направиш основните изследвания, преди да почнете бебеправене- колкото по- малко рискове, толкова по- добре.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 5th October 2007, 14:07
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Кетамина, аз както вече казах, не искам да я плаша, но кървенето може да бъде не само признак, че оплодената яйцеклетка се е имплантирала, а и че има някакъв проблем.
Дори и резултата от теста да е отрицателен, задължително отиди на лекар- хубаво е да си направиш основните изследвания, преди да почнете бебеправене- колкото по- малко рискове, толкова по- добре.
Да, съвършено си права, но пък другите симптоми като гадене, повдигане от миризми, нарастване на гърдите са много, много характерни и специфични за бременността, взети заедно на куп ))
Отговори с цитат
  #28  
Стар 5th October 2007, 14:24
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами тя е писала, че е прокървила по време на овулацията- прокървяванто по време на овулацията няма как да е от имплантиране на оплодена яйцеклетка, защото тя се имплантира някъде около 7-9 дни май доколкото си спомням след овулацията
Отговори с цитат
  #29  
Стар 5th October 2007, 14:45
eol eol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Абе, хора то това кървене дето уж било по време на овулацията, може да е заплашващ аборт бе, ако е бременна де.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 5th October 2007, 14:50
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не може да е аборт ако е по време на овулацията бе хора, не пишете така на изуст освен ако не е бременна от предния месец
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Закъснявамиседмици
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:22.