IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 5th March 2007, 12:39
isa2005 isa2005 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

за случая flame 73.Мисля,че всички в този форум знаят.Не казвам нищо,понякога има и гафове.Не го пожелавам на никого.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 5th March 2007, 12:48
mel mel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 74
Изпратете съобщение чрез ICQ до mel
По подразбиране

да isa2005 и аз тази сутрин го разбрах и това много ме обърка, защото тук четох само добри отзиви за него
ясно ми е , че едни са доволни други не, но защо не се пише открито във форума???
Отговори с цитат
  #133  
Стар 5th March 2007, 13:46
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Наистина къде изчезнаха всички с проблеми?!

Момичета, сигурно преживявате много лош период и не ви се пише, но ако можете помогнете с откровеното си мнение на тези, които се колебаят.
Например знае ли някой какво стана с обърнатия имплантант на Бел?
Дочувам някакви слухове, че има и усложнения при Атина, която също е с операция при Динев, но не знам вярно ли е и какви са?
Благодарности на Флейм, която намери смелост да разкаже за усложненията си във форума, аз лично за себе си оставам с впечатление, че Динев не се справя с подмускулно поставяне, и ако държите на такова по-добре се насочете към друг хирург.

Хайде, говорете открито!
Отговори с цитат
  #134  
Стар 5th March 2007, 18:26
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

........
Отговори с цитат
  #135  
Стар 5th March 2007, 18:32
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Леле, Флеймче....нямам думи. Това за жлезата на реоперираната гърда ли е? А ако са толкова различни, дали този..няма да го нарека доктор, при реоперацията не ти е сложил импланта НАД мускула. Щото и тоя риплинг...Пита ли мамолога къде е импланта?
Отговори с цитат
  #136  
Стар 5th March 2007, 18:34
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Flame73
Цитирай:
Първоначално написано от isa2005
....понякога има и гафове.Не го пожелавам на никого.
Няма да крия и от вас, че преди месец на преглед при мамолог ме шокираха с новината, че съм с липсваща(отстранена)жлеза на дясната гърда!Агонията, сълзите, комплексите които ми потъпкаха самочувствието са факт.Подкрепата на мъжът до мен ме прави силна (каквато ме виждаш )самоувереността, че дори и като сваля сутиена натъпкан с подплънките съм си същата, без значение дали напипва риплинг(обърни внимание-подмускулно&риплинг)....или, че е по-малка от другата.
Ужас!!! Как така ти лиспва жлезата??? Как е установено това? Аз също ходих на мамолог, извинявай за незнанието ми- това забелязва ли се видимо от него? Възможно ли е да има и други такива случаи, без да сме разбрали??

Аз и друг път съм казвала, че е абсолютно непростимо от страна на Динев да приеме да направи операция, за която очевидно не е бил подготвен, ти си първата, на която чувам да е сложил подмускулно.

Иначе благодаря, че продължаваш да споделяш с нас!
Отговори с цитат
  #137  
Стар 5th March 2007, 18:42
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

.......
Отговори с цитат
  #138  
Стар 5th March 2007, 18:47
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Чета и не вярвам на очите си....
Отговори с цитат
  #139  
Стар 5th March 2007, 18:53
Galiusha Galiusha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 37
По подразбиране

и аз...
Отговори с цитат
  #140  
Стар 5th March 2007, 19:11
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Flame, просто нямам думи. Аз затова се въздържам да препоръчвам. Човек може само да каже как се чувства и как са минали нещата при него. Останалото е въпрос на лична преценка. Но да си призная не мога да повярвам, че в наши дни може да има толкова нагло отношение и то при доказана вреда. Според мен тези хора вече не им пука за нищо, станаха едни печалбари и не бива чак толкова много да се прехласваме по любезното им държание.
И ме извинете за вметката къде на шега, къде истина, но най-вероятно нито една от нас не е отишла на консултациите с някой с челце 1 пръст и убийствено тъп поглед (разбирате ме коя прослойка визирам) да стряска доктора с мисли за тежки телесни наранявания в случай на неуспех. А сме разчитали само на професионализма и морала им...
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиневquotВитаquotquotВалемquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:00.