IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th April 2008, 16:28
Аватара на curlie
curlie curlie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 34
По подразбиране Фитнес и Закуска

Бях пуснала една тема преди месец - два, в която разказвах, че ми липсва всякаква мотивация да тренирам каквото и да било. Сега обаче искам да се похваля, защото трета седмица вече ходя по 3 пъти на фитнес, скачам на въже по 5 минути сутрин на гладно и смятам да започна да ходя по 1 - 2 пъти в седмицата на спининг. Мотивацията ми е, че се чувствам 100 пъти по-добре от преди, а също и че много по-лесно се концентрирам, имайки предвид, че съм в сесия.

Не спазвам някакъв определен хранителен режим, но се храня здравословно и комбинирам храните според състава им. Искам да смъкна едни 2 килограма, но нямам сили да минавам на диета. Та, това е и една от причините да започна да скачам на въже на гладно. На много места пише, че след като 5 минути скачам с интензивно темпо е добре след това около един час да не ям, защото тялото продължава да гори мазнини. От друга страна знам, че закуската е най-важното ядене за деня и се чудя дали все пак един час не е прекалено много време да не ям. Вие какво мислите?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th April 2008, 16:31
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Зависи в колко часа ставаш и го правиш това. Ако станеш в 8 и до 9 не ядеш не е фатално изобщо. Просто леко ще изместиш режима.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th April 2008, 16:39
Аватара на curlie
curlie curlie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 34
По подразбиране

В момента режимът ми е много объркан, заради сесията. Не мога да уча през деня толкова ефективно, колкото вечер и затова си лягам най-рано в 4 всяка нощ, съответно се събуждам най - рано в 11. Т.е. нормалната ми закуска е към 1, нормалната ми вечеря е към 1 вечерта. Пак казвам, това е само и единствено заради сесията. При нормални обстоятелства, през седмицата си лягам до към 1 - 2 и се събуждам най-късно в 9 часа.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th April 2008, 16:41
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Ами това доста обезсмисля въпроса ти. Свърши със сесията пък тогава ще му мислиш.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th April 2008, 17:01
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Мда, закуската е важна. Но това не означава че със ставането от леглото трябва да седнеш на масата. Иначе казано час след скачането на въже и два след ставане от сън е нормално да закусиш когато целта ти е горене на мазнини. Друг е въпроса дали 5 минути скачане на въже са достатъчни... Горенето започва около 20 мин след началото на аеробната дейност
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th April 2008, 18:51
Аватара на curlie
curlie curlie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 34
По подразбиране

Благодаря за отговорите!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФитнесЗакуска
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:23.