IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Виж резултатите на анкетата: Положително ли е мнението ви за процедурите за уголемяване на мъжкия полов член?
Да 24 35,82%
Не 24 35,82%
Безразлично ми е 19 28,36%
Гласували: 67. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 16th February 2008, 09:22
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bubblegumi
ако половият ти член е 10см сигурно ще искаш да ти е по-голям, така че аз съм ЗА(размерът определено ИМА значение)
прав си,ако ти е 10 см трябва да си купуваш китайски презервативи
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th February 2008, 04:40
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
а за силикона на члена съм ЗА
и бих си сложил стига да знам къде, т.е. къде ще го направят професионално, а не после да ми клъцнат пар4ето заради некой неграмотник
до колкото знам в Щатите има специализирана клиника,само за такива неща като увеличение на дължина и дебелина.Доколкото знам дължина до 5см,а дебелината се прави с вложки от трупове с изчистено днк-колкото си искаш
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th February 2008, 13:32
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Доколкото знам, в БГ уголемяват пениси до 2 см (такъв е и случая с Азис)... поне дотолкова няма проблем. Ако на един мъж му е прекалено малък - може това да са си "цееели 2 см" , но ако си му е в рамките - 15-18 - не виждам причина да се подлага на такива безумства, защото разликата в тия см едва ли ще се усети от партньорката му... Но си е относително де, всеки има различни критерии за малък/голям... Виж за тънки... ни ми се говори хич ; без да искам да обидя някого, но за по-лош вариант не мога да се сетя Дебелината не е за подценяване... поне по моите критерии. Иначе нали знаете, има един лаф "3 см са абсолютно достатъчни да доставят удоволствие на една жена; всичко друго е лакомия" (не че подкрепям това твърдение, най-вече поради липса на подобен "опит" , но... да не дава Господ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Новаанкетаинспириранаоттазина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:52.