IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th November 2010, 16:09
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от annnnna
Аз мога да кажа, че това наистина действа, прочиства организма и изхвърля токсините но съм го правила не повече от 3 дни, и наистина ако някой е решил да го прави за 5 или 10 дни повярвайте ми няма как да издържи.
И как се чувстваше на 4-тия ден ? За килограмите няма да питам-ясно е,че и да си свалила нещо ще е водица. Това аз и един ден няма да го издържа,а и не бих се пробвала. Ако ще си прочиствам организма,ще карам няколко дни на плодове(ябълки,ананас,грей фрути или киви) и много вода и чист чай.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th November 2010, 10:16
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

http://dieti.rozali.com/populiarni-dieti/p13294.html

Сестра ми я е правила тази диета,беше и предписана от диетолог и наистина доста отслабна...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd December 2010, 17:10
Аватара на allie
allie allie не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 109
По подразбиране

10 килограма за 10 дни е абсолютно постижимо - да ги качиш по празниците от преяждане. Не разбрахте ли, че не се свалят така килограми...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd December 2010, 17:53
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от allie
10 килограма за 10 дни е абсолютно постижимо - да ги качиш по празниците от преяждане. Не разбрахте ли, че не се свалят така килограми...
Да ги свалиш няма как,ама и да ги качиш 10 кила за 10 дни,колкото и да преядеш..как ще стане ? Тва са около 70 000 неизразходени и излишни калории за 10 дни ...3-4 килограма-може от преяждане по празниците за 10 дни,ама 10-да не се изхвърляме
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd December 2010, 19:02
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Веднага обяснявам за неразбралите как се качват 10 килограма за 10 дни. Минимум три банки глюкоза дневно - вливат се венозно , задължителна закуска, обяд и вечеря - обяда и вечерята включват първо , второ , трето , и хапване на шоколади и всякакви сладкишчета между храненията. Плюс осигурена болнична стая и абсолютна забрана за движение , изключваме ходенето до тоалетна. 10кг за 10 дни , на лични мога да дам координати на болницата и отделението.
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd December 2010, 19:03
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daliq
Веднага обяснявам за неразбралите как се качват 10 килограма за 10 дни. Минимум три банки глюкоза дневно - вливат се венозно , задължителна закуска, обяд и вечеря - обяда и вечерята включват първо , второ , трето , и хапване на шоколади и всякакви сладкишчета между храненията. Плюс осигурена болнична стая и абсолютна забрана за движение , изключваме ходенето до тоалетна. 10кг за 10 дни , на лични мога да дам координати на болницата и отделението.
Кой говори тук за болници,пълно обездвижване и банки с глюкоза ? ? ? Тук говорихме за преяждане по време на празниците и качването на 10 килограма за 10 дни,благодарение на това преяждане!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th December 2010, 11:42
Аватара на allie
allie allie не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 109
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Цитирай:
Първоначално написано от daliq
Веднага обяснявам за неразбралите как се качват 10 килограма за 10 дни. Минимум три банки глюкоза дневно - вливат се венозно , задължителна закуска, обяд и вечеря - обяда и вечерята включват първо , второ , трето , и хапване на шоколади и всякакви сладкишчета между храненията. Плюс осигурена болнична стая и абсолютна забрана за движение , изключваме ходенето до тоалетна. 10кг за 10 дни , на лични мога да дам координати на болницата и отделението.
Кой говори тук за болници,пълно обездвижване и банки с глюкоза ? ? ? Тук говорихме за преяждане по време на празниците и качването на 10 килограма за 10 дни,благодарение на това преяждане!!!!!!!!!!!
Това 10 кг за 10 дни беше в рамките на шегата, идеята е важна, не съм особено наясно в кое колко калории има, претоварва ми мозъка, но разбирам, че 10 за 10 е невъзможно
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th December 2010, 18:13
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от allie
Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Цитирай:
Първоначално написано от daliq
Веднага обяснявам за неразбралите как се качват 10 килограма за 10 дни. Минимум три банки глюкоза дневно - вливат се венозно , задължителна закуска, обяд и вечеря - обяда и вечерята включват първо , второ , трето , и хапване на шоколади и всякакви сладкишчета между храненията. Плюс осигурена болнична стая и абсолютна забрана за движение , изключваме ходенето до тоалетна. 10кг за 10 дни , на лични мога да дам координати на болницата и отделението.
Кой говори тук за болници,пълно обездвижване и банки с глюкоза ? ? ? Тук говорихме за преяждане по време на празниците и качването на 10 килограма за 10 дни,благодарение на това преяждане!!!!!!!!!!!
Това 10 кг за 10 дни беше в рамките на шегата, идеята е важна, не съм особено наясно в кое колко калории има, претоварва ми мозъка, но разбирам, че 10 за 10 е невъзможно
Така е
Отговори с цитат
  #19  
Стар 7th December 2010, 04:48
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

а аз отдавна не отговарям на никого с 2 мнения,от които поне едното е именно такъв въпрос.
чудя се кога и вие всички ще спрете...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12th January 2011, 17:04
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от goldish
Няма по-голяма глупост!!!
И аз така си мислех, но се поразрових малко из нета, който знае немски може да погледне този блог http://blogdrauf.de/master-cleanser-zitronen-diaet/649/. Разликата е само, че в Германия хората я правят предимно за пречистване на организма от токсините и подобряване на метаболизма. Може да прочетете коментарите, кожата се изчиствала, ноктите ставали по-здрави, косата-по-лъскава, възпаленията и болките в ставите отшумявали.... Слага се също не какъв да е червен пипер, а Cayenne pepper.
Ако все пак някой се интересува, може да потъси из нета, на английски е известна като Master Cleanser "Lemonade Diet", а на немски Die Zitronensaft-Di
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: кгзадни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:44.