IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 10th January 2011, 00:16
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Зa много години!
Чeтa aз, чe cтe мe пиcaли "нaй- cтриктнa" но изобщо нe e тaкa. Aз от много врeмe нa cъм нa Дюкaн, a ceгa от нaчaлото нa дeкeмври cъм cи нa "yгоявaнe". Много ce чyдя дaли дa нe нaпрaвя eдно yдaрно cвaлянe, зa няколко мeceцa отново c Дюки, но нe cъм cигyрнa. Зa мeн товa e нaй- бързия, cигyрeн и лeceн нaчин зa отcлaбвaнe, но...
Отговори с цитат
  #272  
Стар 11th January 2011, 15:54
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

ако някой изобщо чете тука,аз съм при бг-мамите на системата Минус 60.
Отговори с цитат
  #273  
Стар 11th January 2011, 15:59
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Дани, дай линк да видим за какво става въпрос
Отговори с цитат
  #274  
Стар 11th January 2011, 16:06
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimika
Дани, дай линк да видим за какво става въпрос
Ехооо, Даниски, стана ми интересно за какво иде реч, и за това поисках линк към темата в бг.мама.
Отговори с цитат
  #275  
Стар 21st January 2011, 21:14
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

Мимика,ето го линка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=556313.615
Отговори с цитат
  #276  
Стар 21st January 2011, 22:19
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Брагодаря ти Дани
Ти от кога си на тази система, има ли резултат
Отговори с цитат
  #277  
Стар 31st January 2011, 11:54
Аватара на Enma Ai
Enma Ai Enma Ai не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте, имам един въпрос за по-разбиращите от тази диета. Искам да отслабна с 10кг. , тъй като за моята структура и височина 65 е идеалното число. След ударния режим отслабнах 1,5 кг. Тази сряда стават вече 2 седмици, откакто почнах, но съм отслабнала само с 2,3 кг. общо. Нормално ли е толкова бавно да се сваля?

И още нещо: четох в различни форуми за високо белтъчните диети (не за тази специално) и видях, че хората правят по един на всеки 6-7 дни въглехидратен ден т.е. трябва да се приеме по 2-2,5 гр. въглехидрати на 1кг тегло, но с храни с нисък гликемичен индекс. :/
Отговори с цитат
  #278  
Стар 1st February 2011, 09:57
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Тук няма такова нещо, енма. Всеки ден ядеш 3 суп. лъжици овесени трици, за разнообразие може и пшеничени. Толкоз. Друга тема е, че си правим понякога енергийни бомби, но още ти е рано да те светвам за това. Карай, както досега. Имай предвид, че колкото по-малко ти е излишното тегло, толкова по-бавно се сваля. При това има една подробност: момичетата смятат за излишно тегло това, което не им се вписва в естетическите критерии, но здравословното тегло не е задължително да съвпада с това. Като цяло съвременният модел на слабата фигура изисква много по-ниско тегло от здравословно необходимото. Там вече може и да има сериозно забавяне. Но ще стане, без съмнение. Кой каквото и да казва, тази диета действа наистина. Но бих те предупредила да не я спазваш повече от 6 месеца. Сега е рано да говорим за това.
Отговори с цитат
  #279  
Стар 2nd February 2011, 14:33
Аватара на Enma Ai
Enma Ai Enma Ai не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
Тук няма такова нещо, енма. Всеки ден ядеш 3 суп. лъжици овесени трици, за разнообразие може и пшеничени. Толкоз. Друга тема е, че си правим понякога енергийни бомби, но още ти е рано да те светвам за това. Карай, както досега. Имай предвид, че колкото по-малко ти е излишното тегло, толкова по-бавно се сваля. При това има една подробност: момичетата смятат за излишно тегло това, което не им се вписва в естетическите критерии, но здравословното тегло не е задължително да съвпада с това. Като цяло съвременният модел на слабата фигура изисква много по-ниско тегло от здравословно необходимото. Там вече може и да има сериозно забавяне. Но ще стане, без съмнение. Кой каквото и да казва, тази диета действа наистина. Но бих те предупредила да не я спазваш повече от 6 месеца. Сега е рано да говорим за това.

Мерси, че не ме "светваш" за нещо, за което вече знам. Добре, че прецени, че ми е рано. И не съм на 15, за да се захласвам по манекенки-анорексички. :P Благодаря все пак, че отговори на въпросите ми. : )
Отговори с цитат
  #280  
Стар 2nd February 2011, 23:27
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Питaш- отговaрят ти, a поcлe ce зaяждaш.
Въглeхидрaтнaтa ротaция, зa която говориш нe e приcъщa зa този рeжим, нe e и позволeнa.
A тeглото, зa коeто говориш, кaк e идeaлно, c кaкъв прожeнт мaзнини? Зaщото хорa c eднa и cъщa виcочинa и eдни и cъщи килогрaми могaт дa изглeждaт доcтa рaзлично, когaто прeоблaдaвaщи ca мycкyли, и когaто ca мaзнини.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:54.