IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 3rd February 2011, 12:58
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Гардже, на мен кожата ми е дебела, та трудно се впечатлявам от заяждане. Виж, многознайството ме дразни по-сериозно.
Енма, колкото и да знаеш, като дюканка си прясна-прясна и дългосрочните дюканки на собствен гръб са научили нещо вповечко, бъди сигурна. Впрочем, като говоря за здравословно тегло, изобщо не мисля за анорексичките. Само за стандартите. Анорексията е друга тема. Нездравословното тегло е, когато надскочиш определен процент мазнини в организма си нагоре, но и надолу. Но границите са достатъчно широки. Въпросът е, че обикновено на момичетата не им е достатъчно да се впишат в тези граници, а да бъдат непременно на долната граница. Т. е. не им е достатъчно да са нормални - харесват се слаби. Това имах предвид. При това мисля, че достатъчно добре се изразявам и не знам къде прочете подтекст, че те мисля за анорексичка.
И като приятелски съвет: научи се да оценяваш добронамереността в мненията. Ако не ти харесва да те съветват, защо си се включила във форума и защо задаваш въпроси, както казва и Гарджето.
Отговори с цитат
  #282  
Стар 3rd February 2011, 14:41
Аватара на Enma Ai
Enma Ai Enma Ai не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 10
По подразбиране

garga_smela, не съм се заяждала. Просто държание от типа "Абе знам един много як виц,ама...айде няма да ти го кажа." не ми се струва, че е много подходящо. Освен това за анорексчиките: изобщо не съм си помисляла, че дундьо ми прави някакви намеци, а това, че всяка трезво мислеща жена знае кое е най-добре за нея откъм килограми и не би се влияла от модни тенденции и някакво изкривено виждане за "идеалната фигура". Затова и уточненията му за мен бяха ненужни.

Под идеални килограми имам предвид, килограмите, с които се чувствам най-добре физически. Не мога да ти кажа %, защото просто не съм го мерила.

Имах въпрос - отговорихте ми. Благодаря за което, както вече казах. : )
Отговори с цитат
  #283  
Стар 8th February 2011, 10:53
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3598911
Отговори с цитат
  #284  
Стар 12th February 2011, 21:20
qni4ka_9998 qni4ka_9998 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте аз вече 9 дена съм на тази диета,а не виждам никакъв резултат и много се демотивирам
Кажете при вас как върви диетата,защото чета, че при всички има резултати, а при мен аз не виждам никакви ....
Отговори с цитат
  #285  
Стар 14th February 2011, 14:43
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

9 дни ca твърдe мaлко, изчaкaй 20- 30 дни.
Отговори с цитат
  #286  
Стар 18th February 2011, 18:14
Аватара на Desi4ka_
Desi4ka_ Desi4ka_ не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Ruse
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте дюканки!
Вчера, тази нощ и днес цял ден чета във форума ви относно режима. Тук съм защото искам да направя промяна със себе си, вече не се чувствам добре в собствената си кожа, не се харесвам. Воля мисля, че имам достатъчно, но ми трябва и малко подкрепа.
Изчетох доста по темата и вече се пообърках. Имам няколко въпроса и се надявам да получа отговор на тях
Та единият ми въпрос е свързан със първата фаза: 1.5 литра ли е окончателното количество, което трябва да се поема през тази фаза за ден? Аз си падам доста голяма жабка и пия повече вода от това количество. И другият ми въпрос е: някъде в последните страници на тази темичка четох за продължителността на тази първа фаза. Не ми е проблем мисля да спазвам режима и ударната фаза също няма да е проблем за мен. Колко време трябва да я прилагам? Висока съм 167 и съм 105 кг в момента, искам да стигна до заветните 75 кг. Какво е вашето мнение особено по втория въпрос? Имам и още няколко, които ще задам по-нататък, тъй като те касаят следващите фази, а нека не бързам толкова
Надявам се да ме приемете при вас!
Поздрави!
Отговори с цитат
  #287  
Стар 18th February 2011, 19:35
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Desi4ka_ здравей!
Количеството вода е минимално и задължително, ако ти пиеш повече, добре дошло. Ударната фазе, да не е повече от 10 дни, преди време говорихме, че е най добре да е 5, но ти имаш доста и 7 мисля е разумно.
На 1ва страница съм пуснала книгите, препоръчвам ти да ги прочетеш, поне първата.
Отговори с цитат
  #288  
Стар 26th February 2011, 12:34
LILIIJORO LILIIJORO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 12
По подразбиране

Ох, от днес започвам наново, надявам се д аимам съмишленици и да си пишем и подкрепяме, първият път тоа много ми помахгаше. Поздрави от мен, ще пиша често!
Отговори с цитат
  #289  
Стар 26th February 2011, 23:35
Аватара на Desi4ka_
Desi4ka_ Desi4ka_ не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Ruse
Мнения: 3
По подразбиране

LILIIJORO, Здравей!
Аз съм новичка тук и сега правя опити да спазвам режима, малко ми е трудно и може би и на мен ми е нужна малко подкрепа. Не успявам на 100% да се предържам, но и съгрешенията ми са мисля съвсем невинни, но мисля да преключа с тях и да засиля волята си Повече успех в начинанието и аз съм с теб.
Отговори с цитат
  #290  
Стар 27th February 2011, 10:43
LILIIJORO LILIIJORO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 12
По подразбиране

Десичка, в бг - мама има супер сктивност, там ще е по-лесно, регистрирай се там, форумът е много полезен1
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:52.