IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st October 2014, 20:18
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hera Виж мнението
Сподели моля те повече. Как протича процедурата , колко време трае, има ли синини......
Аз нямах, като цяло може да се получат такива и в период на седмица преминават. Има значение с каква дебелина са въпросните конци. за по зряла възраст(над 50 г.)/тоест за там са по-дебели по причина, че имат за задача да повдигнат областта в пъти/ за по -млада възраст тоест 38-40 години се ползват по тънки конци. Все пак кожата не е така увиснала освен ако има сериозна атрофия на мускулните влакна и кожата като цяло. Сини нямах. правих контур. Ще правя и повдигане на основни позиции като назолабиални гънки , пачи крак, скули и общ контур. Колкото по-рано се прави и след позицията на конците съчетано с филър нещата се удължават за повече от две години + правилна козметична поддръжка.
тоест след 2 години може да си спретнете отново разните екстри. Аз понеже поддържам нещата и за момента си правих само долен контур. Да има разлика. Понеже се застраховам предварително та тотална разлика не се вижда, но пък се усеща като подмладеност и игривост на лицето - присъщо на годините от 20 до 25. Е вижте: Я си преценете какво точно искате и дали е това от което се нуждаете. За едни е хиалурона, за други ботокса, за трети конци и т.н. Всеки разл. и ииндивидуален човек сам по себе си. Успех на всички решили се на дребна промяна!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th May 2015, 00:22
poly70 poly70 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, подложих се на тредлифтинг преди няколко дни и честно казано съм приятно изненадана. Резултатът е това което и очаквах, не е много забележим , направих долен контур . Получи се едно леко повдигане и освежаване на лицето. Би трябвало резултатът да се види след седмица две . Ако някой се интересува от подробности съм готова да споделя повече
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th May 2015, 22:03
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

на мен ми е интересно да чуя подробности, като например има ли болка, синини, казаха ли ти колко време ще трае резултата и естествено при кого го направи?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th May 2015, 11:14
poly70 poly70 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Малко подробности Отидох за консултация в Хил клиник при д-р Ванеска. Помолих да ми каже какво обективно мога да очаквам от мезоконците. За мен тя препоръча 6 от зъбчатите мезоконци за повдигане на долния контур , малко филър на скулите и ботокс на челото,. За конците каза че са възможни синини но при мен нямаше , болка по време на поставянето нямаше но бях със зъболекарска упойка и за това ме попита дали имам алергии. Две седмици след поставянето се избягва спорт и по изразени гримаси и честно казано първата седмица си имах болка, там където са захванати и едно опъване се усещаше. Днес , около 10 дни след слагането се чувствам чудно, ефекта не е както при оперативния лифтинг разбира се , лицето ми изглежда доста по свежо, контура е доста загладен а срокът в който ще имат действие според нея ще е 1,5 година . Много се надявам да д така . Има и други конци , доста по скъпи но и ефекта щял да е 3 години , тези с конусите. До колкото разбрах за тях , слагат се само два и струват 1400 лв. Моите струваха 720 лв. Дано съм била полезна
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th May 2015, 12:23
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Благодаря!
А това, че не бива да спортуваш две седмици как ти го обясниха?

Незнам дали няма да е нахално, ако те помоля на пощата да ми пратиш снимки преди и след, или ако нямаш преди поне след процедурата.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th November 2015, 14:02
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Най новото е комбинация на техники. Конци + спец. филъри! = Бетон за 5-6 години.
понеже правя батакс от 6 години насам и то само веднъж годишно , мога да се похваля че лицето ми е супер и с 12 год надолу като визия. Но това сепостига с началото на мимическите бръчки, защото: Когато се инжектира и при трайността му тези мускулни групи одължават времето на своето мимическо състаряване и задълбочаване. Ако почнете да инжектирате БТ в напреднала фаза и достатъчно задълбочени бръчки пак ще има ефект, но няма да е тотал гладко. А може и тотал но с цената на инжекция с повече концентрат което не се препоръчва здравословно. най- добрия вариянт е да се прави БТ в когато бръчката не е задълбочена, да се грижи кожата / с козметика+ вътрешни добавки/ Това винаги удължава действието и на БТ и на филъри.
В момента съм тредлифтинг на долната част от лицето вкл. горна част на шията + дълготраен филър и частично ботокс / ссамо частите в горната част на лицето: очи, чело, междувеждие, нос. До там се изчерпва неговото полезно действие. В други зони на лицето може да се получи А симетрия и неестествен вид на лицето.
Бъдете здрави и щастливи!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 24th November 2015 на 14:34
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тредлифтингконциналице
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:24.