IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th March 2016, 18:22
raliyordanova raliyordanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 2
По подразбиране Имплантите ми не падат, помощ!!!

Здравейте на всички!
От една седмица чета форума , изчетох всичко но никъде не намерих някой да е имал като моят проблем . Преди една седмица и аз се тунинговах днес като ходих на превръзка докторът ми каза че имплатите ми нещо не искат да се смъкват надолу , защото явно мускулите на гърдите ми са много стегнати . Ако до две седмици не се смъкнат трябвало пак с операция да ги оправя . Моля Ви ако някоя е имала такъв проблеми да пише . Благодаря на всички предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st March 2016, 08:22
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Охооо ... къде сте се разбързали ... ти си на 1 седмица след операция ... може и 6 месеца да минат до окончателното оформяне. Хич не се връзвай, че ако до 2 седмици не паднат и трябва нова операция. Да, може да е вярно в някои случаи, но ... изчакай - винаги могат пак да те оперират.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st March 2016, 08:40
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз не знам кви са тея изречения, сформирани от хирург..... при операцията се правят джобове, в които "влизат" имплантите.... за кво смъкване говорят не ми е ясно.... ако имплантите се "смъкваха" нашите дето са на по 4-5 години вече да са ни до колЕне

Моето лично НЕПРОФЕСИОНАЛНО мнение е, че имплантите ти не са позиционирани правилно и хирургът ти го знае щом предлага да те отваря втори път, за да ги "смъкне" (т.е. да промени позицията).
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st March 2016, 08:44
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ааааааааа и да доуточня.... в общия случай, когато се говори за смъкване се има предвид отпускането на тъканите и спадането на следоперативния оток.... т.е. визуално има усещане за "смъкване", но не и реално. Ако си отишла за цици, а си получила сливици няма как да се оправят нещата без повторна намеса.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st March 2016, 08:49
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Подкрепям напълно Лили. Не са ли направени правилно джобовете няма "смъкване".
Ще си останат нейде горе на врата.
Но не се притеснявай, дори и да е така въпросното "смъкване" е нещо рутинно, верно пак е операция, но няма болки, всичко минава бързо, лесно и на другия ден си 6+
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st March 2016, 09:19
raliyordanova raliyordanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Благодаря Ви момичета ! Значи доколкото го разбрар доктора не можело да ми се оформи долната гънка , защото имплантите си стоят много високо. Дано да ми се размине всичко , че не искам отново да ме режи
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th April 2016, 14:36
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Аз пък честно да ви кажа, моите също не са се смъквали, където си бяха в началото , там са и сега, тъй като нямах грам гърда може би няма и накъде да се смъкнат, доктора си уцели гънката и така си останаха. Вземи сложи една лента на горния профил на гърдите, да те пристяга да слизат.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имплантитеминепадатпомощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:26.