IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th January 2011, 16:25
steisy_f steisy_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 8
По подразбиране Фреш от моркови ?

Здравейте Ходих на консултация за ринопластика и лекарят каза,че понеже съм твърде бяла,синините ще ми стоят дълго време и ме посъветва всеки ден да ям телешка пържола и да пия фреш от моркови.Не искам да си ги купувам всеки ден, защото не знам до каква степен са натурални,но как да си го направя и от четене по разни форуми разбрах,че кожата пожълтявала ? Пожълтява в смисъл променя пигментацията и ще изглеждам по-тъмна или пожълтява в смисъл ще изглеждам ужасно благодаря Ви
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th January 2011, 16:33
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Всеки ден ям телешко месо и до момента това не е променило пигментацията и цвета на кожата ми по никакъв начин Силно се съмнявам и морковите да окажат влияние, макар че съм чела небивалици от рода. Но дори и в този случай, от обща култура доколкото знам появата на синини и това колко време ще стоят няма абсолютно нищо общо с това дали кожата ти е бяла, черна или червена. Зависи от времето на съсирване на кръвта ти. Или ти нещо не си разбрала или... ако наистина точно тъй го е казал тоя доктор... аз лично не бих му се доверила за квато и да е интервенция
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th January 2011, 17:22
steisy_f steisy_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 8
По подразбиране

а съсирването на кравта има ли нещо общо с това,че ръцете и краката винаги са ми студени,извинявай ако въпроса е глупав.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th January 2011, 09:41
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Ебаси определението - "твърде бяла, синините ти стояли дълго време"... Това е несериозно изказване на лекаря.
От 1 чаша фреш моркови нищо няма да ти стане на кожата... Според мен ти е дал това за да се стимулира произвеждането на кръвни телца. Само където го е обяснил като в букварче за умственоизостанали... Нямаше да е зле да питаш каква точно е целта и да ти разясни. Както и да е...

Студените ръце и крака на първо място се получават от стрес, после от слабо дишане и кръвообращение... Това обаче се поправя стига да има действие.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th January 2011, 12:05
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Ако всеки ден се приема 500-600 мл фреш от моркови, тена се променя към оранжевикав/жълтеникав. Това е вярно!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th January 2011, 12:38
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Често студените крайници са просто наследствени, съвкупност от гени, няма реално "лечение" , просто така действа нервната система.
Иначе наистина се променя тена от сока, а доколко ще й помогне при синините - не знам дали ще помогне, но няма да й навреди да пие нещо полезно Нека не е половин литър, но 200 мл на мен ми звучат супер.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th January 2011, 19:56
steisy_f steisy_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Всъщност каза,че съм бяла заради нисък хемоглобин и това щтяло да помогне,все пак ще пробвам,благодаря Ви А за ръцете и краката баща ми казва,че има хапчета за оросяване,но съм била млада още да пия...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th January 2011, 20:04
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

За какво си млада, за билки ли? Щото други хапчета, освен на билкова основа, не знам някой обикновен човек да пие (имам предвид с непрофесионални цели) , за да си оросява крайниците. Няма млади или стари, просто е по-скоро безсмислено.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th January 2011, 14:33
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Я па ти Що да е безсмислено И що да "няма реално лечение" Добреее, че не си лекар откривател на нещо си (измислих нова професия)
Най-малкото, което може да се направи, е повече движение, да пие "билки" и да си набавя нужните витамини от храната. Щот щом е "твърде бяла " мммначи нещо липсва на организма. Тоя лекар не е дебил (предполагам де)... много хора са му минали през главата, щом му е направило впечатление...
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th January 2011, 16:25
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Но мога да бъда нелекар неоткривател на нещо си, което не е малка професия
Говоря за студените крайници, не за белия цвят на кожата (който може да се поправи със солариум ) , така че дори да се витаминизира цялата, докато едновременно с това не спира да се движи ден и нощ, пиейки всички билки и треви, надали ще си сгрее крайниците (е виж, ако билките ги пие с вино, не знам (или знам)) . Току що влизам отвън и крайниците ми не са топли, а не съм спирал да ги движа

И е в кавички, щото студените крайници не са заболяване, за да се лекуват, просто така работи организма, поне според лекарите. Понякога е дори преимущество - държиш си бирата и тя не може да се стопли
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фрешотморкови
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:16.