IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st February 2008, 11:31
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране Бихте ли осиновили дете?

бихте ли го направили и при какви условия? Имате дете и бихте осиновили още едно или неможете да имате деца ,а искате..

Аз подкрепям "звездите" които са полудели да осиновяват деца-това е добре понеже повечето разполагат със солидна банкова смеетка ,което позволява отглеждането на няколко деца..
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st February 2008, 11:33
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Бих осиновил, но при положение, че съм стерилен.Пу,пу, анатема...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st February 2008, 11:34
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Много често се замислям по този въпрос.

Самата аз имам 2 деца и бих искала още едно.

Само не знам дали ще успея да вградя едно друго дете в нашето семейство,което не е от нашата плът и кръв.

Как ще се чувствам след време? А то?

Ще го обичам ли го достатъчно?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st February 2008, 11:36
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

Понякога може да не си стерилен,а да имаш несъвместимост със жената и тогава пак май не става.. ако немога да имам деца-бих осиновила
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st February 2008, 11:39
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

аз обожавам дечицата, и с мъжа ми сме обсъждали да си осиновим до една, две години, всяко дете заслужава да израстне в уютен дом и да има свое семейство, те какво са виновни за грешките на биологичните си родители, но почти всеки, който иска да осиновява търси здраво детечце, а много малко хора биха поели отговорността да отглеждат болнички дечица
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st February 2008, 11:39
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

Мисля че манталитета на българите е такъв че сме по -задръстени,ако мога така да се изразя от останалите народи..Защо има хора които осиновяват по 3-4 деца и нямат проблем с отглеждането,сближаването, а ние все мислим какво ще кажат хората??
Барби,би ли казала на едно такова дете след време? Дали няма да го боли много от истината?
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st February 2008, 11:41
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
но почти всеки, който иска да осиновява търси здраво детечце, а много малко хора биха поели отговорността да отглеждат болнички дечица
Съгласна съм.НО и аз да си призная май съм от тази група ,няма да имам достатъчно сили да изгледам едно такова дете...
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st February 2008, 11:42
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dani84
Мисля че манталитета на българите е такъв че сме по -задръстени,ако мога така да се изразя от останалите народи..Защо има хора които осиновяват по 3-4 деца и нямат проблем с отглеждането,сближаването, а ние все мислим какво ще кажат хората??
Барби,би ли казала на едно такова дете след време? Дали няма да го боли много от истината?
Да,Дани бих му казала. По-добре да го научи от нас,отколкото от чужди хора,които ще бъдат груби и нетактични.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st February 2008, 11:45
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

притеснява ме следния факт, дали това дете ще се чувства добре, дали бих му дала това , от което има нужда .
за мен е много важно ако осиновя дете, то да бъде щастливо.
бих му казала, че е осиновено, веднага щом достигне възраст , в която би осъзнало истината . колкото по-рано, толкова по-добре
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st February 2008, 11:46
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

Всъщност защо да го боли,трябва да е щастливо че въпреки е нямало късмет да има биологични родители,е било едно от многото деца без родители,които е родено под щастлива звезда и е било отгледано по нормален начин..Трябва да се възпита детето така че да оценява как двама напълно непознати решават и поемат цялата отговорност и му дават любов,която в дома е невъзможно да получи....
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бихтелиосиновилидете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:10.