IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th April 2011, 00:01
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране Сайтът "Fashion days"

Здравейте,
Не открих подобна тема, затова искам да попитам дали някой е пазарувал вече от този сайт и имате ли някакви мнения за продуктите от него - www.fashiondays.bg?
Благодаря предварително за информацията!

Последно редактирано от ka : 15th April 2011 на 14:40
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th April 2012, 12:43
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз! И мои роднини. Доволни сме.
Единственото, което е леко дразнещо е, че понякога доставката отнема около месец и ти вече си забравил какво си поръчал. Но те те предупреждават, че ще отнеме време.
За сега имам обувки и 2 рокли. Чакам още доста неща.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th April 2012, 15:52
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

И аз поръчвам честичко от тях. Досега не съм имала проблеми.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th April 2012, 11:32
gabi12329 gabi12329 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 1
По подразбиране Не пазарувайте от фешън дейс

Здравейте,абсолютно съм съгласна с това ,че не трябва да пазаруваме от Фешън дейс.Първо изобщо не са коректни със срока на доставка - поръчах си очила ,които чаках два месеца и когато се обадих да попитам даже ми се и скараха!Второ - това изобщо не са оригинални стоки!Очилата са ми на Емануел Унгаро ,но никъде не можах да ги намеря в техните колекции, но как да ги намеря.... като ми идват с документ за производство на Визибилия груп, само че когато влязах в тяхната страница никъде не пише, че произвеждат очила за Унгаро! Там са изброени марките Том Тейлар, Титан и др. подобни ,но никъде не видях Унгаро - много интересно защо - правете си изводи сами!Но аз искам като си поръчам маркова стока да съм сигурна че е такава - като е реплика ,да си пише ,че е реплика!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th April 2012, 14:02
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

За срока съм съгласна. А иначе аз съм си поръчвала ботушки на Розалита Макгии и обувки на Ед Харди. И двете ги имаше в официалните сайтове. Другите неща не съм ги търсила.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th April 2012, 13:20
catwalk catwalk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Не съм си поръчвала нищо, но добре че попаднах на тази тема, защото получавам всеки ден мейли от тях и си бях харесала едни кецове. Сега се чудя дали да си ги поръчвам от там или да търся нещо друго.

Последно редактирано от catwalk : 26th April 2012 на 13:49
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th October 2014, 12:08
Elizabeth89 Elizabeth89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Аз не харесвам Фешън Дейс. Не съм доволна от обслужването, а и цените са неимоверни за уж "маркови" стоки.
Открих www.syeli.com и не мисля да търся друг сайт, освен за дрехи, де, защото те нямат.
Аз си пазарувам бельо, обувки, сега си харесах и от новите им комлекти шапки с шал.
Вкараха и нова колекция чанти, боти и ботуши... Направо ще ме разорят, ако продължават така.
Наистина доставят поръчките в рамките на обещаното и са много мили.
http://syeli.com/luxury_lingerie/up_bras.php?model=5248 Това е последната ми поръчка от тях.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СайтътquotFashiondaysquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:37.