IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th February 2010, 17:04
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Три двойни реда са доста тежки ве4е , по скоро си мисля 4е косата ми е доста плътна и за това се полу4ава такава разлика , моя приятелка си слага само един ред и няма никакъв проблем.
Както и да е за мен изкуствена коса или мисли са само за специален слу4ай не бих могла всеки ден да се занимавам с това ту мач хасъл
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th March 2010, 20:19
Bellegrin Bellegrin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Sofia
Мнения: 44
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bellegrin
По подразбиране

Здравейте момичета , в момента съм с коса от Дима Стил (София ) и съм адски доволна. Косата ми е тъмна почти черна и искам малко промяна и реших да я изсветля с 3-4 тона . Проблема ми е ,че не искам да пипам удължената коса и предпочитам да си взема нова по-светла но честно да ви кажа не ми се дават 750 евро за коса наново.
Ако някой може да ми каже студио където мога да си взема качествена коса нека ми пише . Гледах косите на Extend и не бяха лоши... но ще се радвам да ми споделите вашите мнения . Благодаря ВИ !
Отговори с цитат
  #23  
Стар 8th April 2010, 10:24
ximena ximena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Varna
Мнения: 1
По подразбиране Удължаване на косата

http://moonkosi.webs.com/
Отговори с цитат
  #24  
Стар 10th April 2010, 17:20
Аватара на kaka lara
kaka lara kaka lara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до kaka lara
По подразбиране !

Имам 3 двойни треси на клипс черна естествена коса, които продавам, защото си смених цвета при интерес - monata07@gmail.com.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th April 2010, 12:20
vanesa75 vanesa75 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,
Купих си треси и съм много доволна.Момичето е от Варна и ги прави страхотни,също са и много евтини,моите са 160лв с доставката.Пишете и и тя ще Ви обясни всичко.Успех http://sweety86.webs.com
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17th July 2010, 22:37
nonipu nonipu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 1
По подразбиране

xora nqkoi 6e me svetne li dali 650 lv sa mn zqa 1m kosa ii otdelno poneje sum kudrava i to mn a iskam prava kosa i mi kazaxa 4e 6te mi pravqt po 3ri sloq za da dokarat gore dolu ednakfost i seki sloi da si go smqtam po 650lv to izliza mn skupo normalno li e ili ne ?!..
Отговори с цитат
  #27  
Стар 29th July 2010, 14:38
Mistress Mistress не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 1
По подразбиране Относно косата

Никога не бих си купила коса от интернет, имам треси от 2 години които нося без проблем. Шити са и не създават никакви удобства, спомням си че косата си я купих от един човек който се занимава с това ушита направена, уникално и то за 400 лв, просто отидох в Дима и си я сложих и съм адски доволна :P
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23rd September 2010, 13:34
4ikiriki 4ikiriki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Продавам 56 см. 100% естествена човешка коса за 110 лева! Ако се интересувате ми пишете на mimicat@abv.bg
Отговори с цитат
  #29  
Стар 28th September 2010, 16:42
bybeto023 bybeto023 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София
Мнения: 2
По подразбиране

Аз пък рискувах и си взех коса от интернет магазин (bgunique.com) дори е с гаранция. Имам я може би от месец и си е екстра
Отговори с цитат
  #30  
Стар 6th December 2010, 14:57
unikalno_mishle unikalno_mishle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 2
По подразбиране :)

Здравейте,
Открих този блог относно коса за удължаване , в който можете да намерите много полезна и интересна информация за косите за удължаване - . Има редица съвети за избора на коса и за това как да я поддържате Аз лично много се забавлявах, надявам се да е полезен и за вас
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: УДЪЛЖАВАНЕНАКОСАЕСТЕСТВЕНАКОСА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:35.