IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 10th January 2010, 13:50
KamiD KamiD не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 7
По подразбиране Операция за коригиране на обратна захапка???

Здравейте! На 23 год. съм и имам леко обратна захапка (само от едната страна около 2 мм.)По-скоро самото ми чене е на криво и излиза напред от едната страна! Според мен това се е получило при израждането ми,защото съм извадена с форцепс! Никога не сам носила шина или брекети,защото никой не ми е обарнал внимание на проблема,когато съм била малка! Никога не бях говорила с никого за това,защото цял живот ми е било голям комплекс,вапреки,че приятелите ми твардят,че почти не си личи и не е някакъв особено голям проблем!Имам сериозен приятел,който ме обича и твърди,че нямам нужда от промяна,но аз не се харесвам Ходих при двама ортодонти и двамата ми казаха,че с брекети няма да мога да се оправя,защото самата ми долна челюст е с мм.по-голяма от горната,а ще стане само с операция! УМИРАМ ОТ СТРАХ само като си помисля за тази операция,защото ми я описаха ужасно зловеща ! Търся информация постоянно,но нищо не намирам по този въпрос! Търсих и лицево-челюстни хирурзи в България,но не знам при кого да отида! Единият ортодонт ми каза да отида да си направя операцията в Тайланд или Бразилия,което просто няма как да стане!!!! Моля ви,ако някои си е правил тази операция или има някаква информация по въпроса да ми пише,защото сам отчаяна!!!! Другият ортодонт ме посъветва да не си я правя,защото крие големи рискове,а освен това не е често срещана интервенция,чиито последствия да са ясни... Моля ви,помогнете ми!!!
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Операциязакоригираненаобратназахапка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:00.