IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 31st December 2011, 18:30
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Здр..
Ами имах жестоки болки,,но нали ви казах 4е съм карък,,Та мензиса ми доиде о6те на 26...та по врема на операцията ми беше пред последен ден.сложиха ми витамин С и операцията запо4на.Но после жестоки не търпими болки.И нали да е пълен комплекта от каръщина,излезна ми херпис зостер,,та сега и с това се боря.Днес ходих в клиниката,и доктора и дерматоложката бяха на линия,,,Доктора каза 4е вси4ко с операцията е наред,но аз ги 4уствам напращели от страни и отгоре...нормално ли е?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 31st December 2011, 18:35
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jufka Виж мнението
Здр..
Ами имах жестоки болки,,но нали ви казах 4е съм карък,,Та мензиса ми доиде о6те на 26...та по врема на операцията ми беше пред последен ден.сложиха ми витамин С и операцията запо4на.Но после жестоки не търпими болки.И нали да е пълен комплекта от каръщина,излезна ми херпис зостер,,та сега и с това се боря.Днес ходих в клиниката,и доктора и дерматоложката бяха на линия,,,Доктора каза 4е вси4ко с операцията е наред,но аз ги 4уствам напращели от страни и отгоре...нормално ли е?
Слагаха ли ти дренажи? Може би имаш отоци все още и за това са напращели. Но по принцип в началото са твърди като камъни и са доста неудобни така да се каже. Дано да се оправиш по-бързо.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 2nd January 2012, 22:25
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Да,бях 24 4аса с дренажи..Много ме боли гръбнака,към то 3/4/5 прешлен,спя седнала,усещам нещо като въздух или по скоро те4ност която се движи.Да не говоря за болките в кръста.Схващат ми се ръцете. Като камък са. Лелее нормално ли е вси4ко това.?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 3rd January 2012, 00:19
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Exclamation

Просто се консултирай с хирурга си,за мен тези оплаквания не са нормални.А и момичетата които,познавам,с мамопластика,не са имали нито един от посочените симптоми.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 3rd January 2012, 09:05
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

О и мен гърба адски ме болеше и кръста също, след това от неудобното спане явно възпалих нещо от дясната страна на гърба та от нея ме болеше и врата и ръката чак. Вземи си фламексин прахчета, Стоянов ми ги изписа. Те са обезболяващи специално за болки в гърба. Вземи си и Волтарен гел за мазане на гърба. Прахчетата около 5 дена ги пиех по едно сутрин и едно вечер, задължително по време или след храна. Този въздух или течност както казваш също е нормално първите няколко дена. Аз също имах такова нещо и попитах доктора и той каза че това е течност, която постепенно организма ми ще изхвърли. И аз имах дренажи, но въпреки това е останала малко течност. И наистина до няколко дена изчезна това усещане.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 3rd January 2012, 09:07
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

А и да добавя, спането седнала не е добър вариант. Пробвай на по високи възглавници и от долу матрака трябва да е мек. Аз съм си сложила един юрган сгънат на две и спя върху него и ми е страшно удобно.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 3rd January 2012, 10:00
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Въпросната течност не може да изтече през дренажите за по-малкоот 3 дни.
Тази течност трябва да достигне нива около 30-40 мл на ден, което не става по-рано от 3-ия ден, освен това при двете гърди става по различно време.
Затова е възможно някои да имат такива усещания.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 3rd January 2012, 13:47
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Моми4ета,незнам ама много ме боли.Още от първия ден пия фламексин,но не ми помага.От 2 дена имам и синини отстрани .хематоми са това нали.снощи не съм спала цяла ве4ер,от болка в гръбнака.Незнам ама рева от болка.Нито с възглавници помага,нито с мек матрак...кихане ,кашляне ,4ак се подпиквам от болка.Страх ме е от инфекция,КК,или 4е организма не приема 4уждото тяло,,на 5 трябва да ми махат конците и да си заминавам.Ами ако стане нещо ,и аз на 2000 км,какво ще правя.....
Отговори с цитат
  #29  
Стар 3rd January 2012, 14:02
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Миличка, аз се отревах първата седмица та даже и по натам. Като писах тук във форума че изпаднах в депресия някои момичета ми се скараха да не ги плаша. Същите страхове ги имах и аз от КК и от всички нежелани възможни реакции на организма, даже се разболях от страхова невроза. Исках да върна времето назад и да не правя тази операция, постоянно си казвах не не си заслужава да изтърпя това за едни гърди. Сега вече един месец след операцията вече съм по-добре, не мога да кажа че съм във форма но съм добре. След около две седмици от операцията ще почувстваш облекчение. Синини не съм имала, но ако нещо те притеснява обади се на доктора, даже отиди на преглед, поне ще се успокоиш.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 3rd January 2012, 14:39
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз исках да пропищя форума, че дренажи трябва да се правят - именно защото тези неща стават от не-правенето на дренажи!
Яд ме хваща просто!...
Хематомите не са никак безобидни, но няма да се простирам в обяснения.
А някои наречени пластични хирурзи нарочно смъкват цената, за да приласкаят клиентки и жалко, че все още има момичета, които само от това се водят.

И все пак - пожелавам бързо възсатновяване и отшумяване на проблемите.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:28.