IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1031  
Стар 12th January 2009, 13:36
adella adella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Сега само това правя.Искам да съм достатъчно информирана за всичко,защото отново ще стана жертва на някой псевдо-хирург.След това смятам да отида на конултация при Стоянов и Заякова,и от там нататък........каквото Господ реши.
Отговори с цитат
  #1032  
Стар 13th January 2009, 15:38
adella adella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Danaq777,благодаря ти!Ще го имам предвид
Отговори с цитат
  #1033  
Стар 21st January 2009, 20:40
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Това с тези извинения във всяка тема взе да излиза вече извън границите на нормалното, според мен...След като проследих хронологията на постингите мисля, че вече имам отговор защо се извиняваш непрекъснато, но по мое мнение - ако той действително чете - един път беше достатъчно...
Отговори с цитат
  #1034  
Стар 21st January 2009, 20:49
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Късмет момичета

Последно редактирано от diadora : 27th March 2011 на 00:25
Отговори с цитат
  #1035  
Стар 15th April 2009, 23:39
cecinkoto cecinkoto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 1
По подразбиране

zdraveite kazvam se ceca i iskam da popitam kolko struva silikona na gardite s to4nost molqvi kazete mi za6toto nqmam tarpenie da razbera molqvi!!!!!!!!!!nemoga da spinkam po celi no6ti!!!!!!!!!!blagodarq vi predvaritelno!!!!po6tata mi e cecinkoto_1989@abg.bg pi6ete mi molqvi
Отговори с цитат
  #1036  
Стар 30th April 2009, 14:27
Мариана Иванова Мариана Иванова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: София
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте на вси4ки мацки-искам да споделя моето ходене по мъките заради един мърляв софийски пластичен хирург-емил георгиев.преди 2 години си правих ринопластика при него-беше ми препоръчан от приятелка като най-добрия в лицево-челюстна хирургия.Е да ,ама не казвам аз,щото този уж така наречен спец се изложи с моа случай.Исках цялостно оформление по носа-стесняване на ноздри,гърбица,исках да е по-тънък и по-къс И НАЙ-ВАЖНОТО ДА Е ПРАВ,КОЕТО ОТБЕЛЯЗВАМ ТОЙ НЕ УСПЯ!
Взе ми паричките предварително,мина операцията.Той не си направи труда да ме предупреди какво 6те е састоянието ми след това/това както и да е/.След свалянето на тампоните и гипса-той установява,4е не е заздравяло добре от дясно и с цялата си смелост решава да го понатисне,решава да сложи нов гипс,което е адски болезнено със силни натискания наляво,ПОРАДИ КОЕТО НОСЪТ МИ БЕШЕ ЗАРАСТНАЛ НАЛЯВО СЛЕД МАХАНЕТО НА 2 ГИПС.Аз забелязах,отидох при него и му казах право в очите-абе док,кво ще правиме ся-беше готов да ми го намества без упойка-представете си.с местна упойка наместване,пак с тампони,пак с гипс.....целия този кошмар продалжи повече от месец.СЕГА ПРОКЛИНАМ ВСЕКИ БОЖИ ДЕН,НОСЪТ СИ МИ Е КРИВ,НАЛЯВО ОТДЕТО ГО Е ТЕГЛИЛ,НЯМАШЕ СМИСЪЛ ДА МУ СЕ ОПЛАКВАМ ПОВЕЧЕ.ЗА КОЕТО ТОЙ ТВЪРДЕШЕ,4Е АЗ СЪМ БИЛА ВИНОВНА,А АЗ СИ СПАЗВАХ УКАЗАНИЯТА.ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕГО-ХИЕНА!
Отговори с цитат
  #1037  
Стар 30th April 2009, 18:34
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Леле искрено съжалявам за случилото ти се...какво ще правиш сега?Той не пое ли поне отговорността да направи втора операция за корекция-все пак грешката е негова?
Аз имам приятелка с рино при него-сега са почти 2 години след нея и е доволна като цяло,но иска да е още по тънък и док казал ,че ще коригира за негова сметка....няма ли начин и при теб така или вече му нямаш вяра(за което бих те разбрала много добре)?
Отговори с цитат
  #1038  
Стар 3rd May 2009, 12:48
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mickey_82
Леле искрено съжалявам за случилото ти се...какво ще правиш сега?Той не пое ли поне отговорността да направи втора операция за корекция-все пак грешката е негова?
Аз имам приятелка с рино при него-сега са почти 2 години след нея и е доволна като цяло,но иска да е още по тънък и док казал ,че ще коригира за негова сметка....няма ли начин и при теб така или вече му нямаш вяра(за което бих те разбрала много добре)?

НЯМАМ МУ НИКВА ВЯРА,АМА НИКВА.ПОЯСНЯВАМ ХВАНАХ ГО ДА ЛЪЖЕ ЗА ЦЕНИТЕ И КАЧЕСТВОТО-ПРИ НЕГО И УСТНИ СЕ ПОДЛЪГАХ ДА ПРАВЯ С ХИАЛУРОН-НАПРАВИХ МУ РЕКЛАМАЦИЯ,НО БЕЗ УСПЕХ.ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕГО С ТЕЗИ НЕДОМЛЪВКИ,СКОИТО ГОВОРИ КРИЕ МНОГО НЕЩА.ИКА ВИСЯШИ ДЕЛА
Отговори с цитат
  #1039  
Стар 3rd May 2009, 15:00
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

ВИсящи дела ?!!!!!!!!!!! Това са пълни глупости!!!
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #1040  
Стар 3rd May 2009, 15:39
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Хм, от къде си толкова сигурна, че са глупости... сещам се за want, която не помня дали заведе дело срещо него или той се уплаши още преди да се стигне до там, но във всеки случай й върна поне парите.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:57.