IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #671  
Стар 11th January 2008, 19:01
divine divine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте всички тунинговани, пред тунинговане, след, по време и готвещи се. Писах тук може би преди година даже повече. Направиха ми операция във "Вита" при д-р Кънчо Кънев(май така беше), заради изкривена носна преграда. Половин година вс беше наред. Обаче сега отново имам същите проблеми, носа ми пак е крив, отново не мога да дишам и даже с едното ухо почнах да чувам по - слабо. Скоро бях болна и бях на лекар уши, нос гърло, защото направо бях оглушала с дясното ухо. Тя каза да оттида като оздравея пак при нея да ми направи аудиограма и да ми види носа, докато не съм хремава. Не мога тея дни, защото в понеделник имам изпит. Затова във вторник съм при нея. Страх ме е, защтото като бях мин. път тя "спомена", по -скоро подметна нещо за операция. Сега направо ще пукна от притеснение, защото ме е страх, че пак ще каже да се оперирам. Никак не беше приятно, не ми помогна, не ми промени формата на носа, освен, че ноздрите ми изглеждат по - големи. А и не знам, дали ще мога да си го позволя. Когато ме оперира Кънев мисля че операцията беше към 600 - 700 лв. Сега като гледам са доста над това. Плюс това, тогава нямах 18 и май това имаше значение за цената....
Отговори с цитат
  #672  
Стар 20th January 2008, 15:03
summer77 summer77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 15
По подразбиране

И аз съм недоволна от Н. Георгиев - ринопластика . За да не се повтарям , вече писах за това в " Недоволни от Н. Георгиев " .
Отговори с цитат
  #673  
Стар 21st January 2008, 13:43
миле-на миле-на не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 24
По подразбиране

отношението на др.Енчев От" Медлаин клиник",може да се определи само като ЛЕКАРСКА НЕБРЕЖНОСТ Взимат ти парите и после не ги интересува какво става с теб.
Отговори с цитат
  #674  
Стар 21st January 2008, 19:55
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

А какво имаш предвид?
Отговори с цитат
  #675  
Стар 21st January 2008, 20:16
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миле-на
здравейте на всички,отдавна не съм влизала в форума ,незнам дали си ме спомняте,аз съм момичето с гастралния балон. Е вече нямам балон и 20кг съм по малко.Но ако знаете какви проблеми имах с изваждането на балона ужас.ТРябваше да го извадим на 6месец,който се падаше декември.,от средата на ноември започнах да звъня на др.Енчев който все ми казваше "да милена ще ти звъна след час ,да се разберем",но и така не звънеше.На 14 янури след като му казах че трябва да пътувам в чъжбина ми заяви че трябва да отида до Гърция там да ми го извадят,но пътните си ги поемам аз.И понеже нямаше друг вариант тръгнах за гърция срещу 560лв.самолетен билет ,общо взето цялото пътуване ми излезе 1000лв.Но това не е всичко ,като кацнах в Атина ме чакаше линейка която ме закара до клиниката ,и там като започна едно висене аз разбирасе незнам гръцки,те не говорят англииски,пълно невидениенезнам кога ще ме вкарат в операциона,никой нищо не ми казва ,а уважаемия др Енчев не ми вдигаше телефона.МОмичета утре ще продължа с ужаса в гърция защото сега ме чака работа
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #676  
Стар 21st January 2008, 21:34
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Благодаря, Нели!
Уви, какъв коментар мога да направя ...
Отговори с цитат
  #677  
Стар 21st January 2008, 21:37
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Това е втората част от историята.
Цитирай:
Първоначално написано от миле-на
здравейте отново,и така след висене в клиниката около 3ч. и на ръба на нервна криза се сетих да звъна в медлаин понеже нямаше начин да видят от кой номер им звъня,че така се свързах с др,Енчев ,който беше учуден че вече съм в клиниката след като ми каза че ще се обади да види какво ще ме правят ми трясна телефона.След около15мин.ме преготвиха за операцията докторите бяха любезни и мили.Всичко свърши след час и половина,а и знаете ли ,събудих се от упойката докато балона беше вътре,чувството което изпитах незнам как да го обясня паника страх неможех да си взема въздух,и мисля че те разбраха и го изкараха мн.рязко при което ми раздраха гърлото. Но вече съм добре и добре че имам приятелка в атина която дойде да ме вземе от "луксозната клиника",и да ми превежда.А уважаемият доктор до ден днешен не се е обадил да пита жива ли съм и как съм се пребрала от Гърция.Мога още да разказвам но спирам защото започвам да се ядосвам ,Съвет малък никога не давайте всички пари накуп ,ако не са свършили работата си докрай
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #678  
Стар 23rd January 2008, 12:11
debi_86 debi_86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: sofia
Мнения: 13
По подразбиране

здравеите момичета.преди 4 дни си слойих импланти в гардите.ужасниса ми,стоят ми някакси нагоре,по точно самия имплант ми е над гардата.вьобще не слягат.нормално ли е.кога ще ми се оправят?
__________________
zdraveite kakvo pravite momi4eta
Отговори с цитат
  #679  
Стар 23rd January 2008, 12:43
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Е чакай де, за 4 дена не могат нито да слезат нито да се оформят. Месец поне трябва да мине за първоначалното слизане, а иначе ще се оформят още няколко месеца.
Подмускулно ли са?
Отговори с цитат
  #680  
Стар 23rd January 2008, 14:02
debi_86 debi_86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: sofia
Мнения: 13
По подразбиране

да подмусколно са.а има ли вероятност да не ми се оправят?
__________________
zdraveite kakvo pravite momi4eta
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:22.