IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th February 2009, 15:22
organsa organsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте момичета!Намесвам се директно-и Редуктилът и Ксеникалът са достатъчно вредни.Само за инфо -Редуктилът е забранен в САЩ и сигурно има защо!Има още мн. начини за отслабване, но т е изискват усилия все пак
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th March 2009, 00:54
nelisima nelisima не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Varna
Мнения: 19
По подразбиране

O момичета това с редуктила е пълна лудост!Пих го няколко месеца наистина свалих към 4 кг но буквално си се побърках Запек,силно безпокоиство,почнах да имам някакви ненормални страхове да не говорим за силното сърцебиене и високото кръвно, а да не забравя че ме удари и в бъбреците! Искам да подчертая ,че съм на 22 в пълно здраве просто е абсурдно да си увреждате здравето с подобни неща!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th March 2009, 04:12
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

На майка ми редуктила е предписан от лекар . . Няма засега странични ефекти , но няма и свалени кг . Щом не е тема в разговорите ни. А и е на години , и с ред заболявания . . Просто от нея се уча какво да не правя .
Отговори с цитат
  #24  
Стар 5th March 2009, 11:40
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

е как се пие този Редуктил колко опаковки са нужни за един курс или както там се казва за колко време стига една опаковка и колко струва приблизително?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 5th March 2009, 22:52
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Здравейте!
Аз съм от 1 месец на линдакса,че редуктила ми идва скъп, НО се чудя дали тази им разлика не създава и някакво разминаване в действието, защото не забелязвам да ми се губи желанието за ядене и най-вече за преяждане(което е моя проблем).
За страничните реакции-не съм забелязала кой знае каво, освен сърцебиене,а за нервност и безсъние не мога да ги свържа с хапчетата,защото си имам и други "причини" за тях.
Ако някой има опит и с тези нека сподели моля.Аз пия от 10 мл, но мисля да мина на 15,макар че малко ме е страх.
Приятен ден!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th March 2009, 17:37
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Пила съм и линдакса и редуктил,редуктила определено действа това е хапчето което наистина сваля кг. а и стяга кожата на тялото.
Линдакса не действа така както редуктила,въпреки че състава е един и същ на двете лекарства.
Редуктила убива всяко желание за храна(сладки храни),хранила съм се колкото да има нещо в стомаха не,че съм била гладна.
свалих около 25кг.след бременността.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 12th March 2009, 19:46
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Не беше ли много нервна от Редуктила
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th March 2009, 09:23
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Не беше ли много нервна от Редуктила
Да,но това е нежелана реакция само първата седмица.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th March 2009, 09:38
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

DANIS колко време пи Редуктила......?И от колко мг.?Как ти бяха после вкусовите адаптори?Като преди ли?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th March 2009, 10:36
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
DANIS колко време пи Редуктила......?И от колко мг.?Как ти бяха после вкусовите адаптори?Като преди ли?
Пила съм го около 5-6 месеца но с почивки.Интересното беше,че не изпитвах глад,всеки ден се топях.С вкусовите адаптори,са ми както преди,но след като го спрях.
Когато го пиех не си и момислях за сладолед, който много обичам и нищо сладко не ми се ядеше.забравих да кажа,че пиех 15мг.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Редуктил
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:09.