IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 30th July 2007, 14:38
lenda lenda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 1 479
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Май трябва да отворим една темичка за женените,симпатични доктори Има един в Окръжна,в урологията,ама голям симпатяга Ама айде,това е др тема.
Ооо май го знам
нали мама я оперираха там преди месец..
Един висок,младичък,черноок, нали ?
Отговори с цитат
  #42  
Стар 30th July 2007, 14:46
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ох,той е И мойта майка я оперираха преди 2 месеца и аз се грижих за нея Харесвам точно такива мъже Гледахме се като котараци по коридора
Отговори с цитат
  #43  
Стар 30th July 2007, 14:54
lenda lenda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 1 479
По подразбиране

Верно е мноого готин(щом аз се загледах..дето съм е***ти мрънкалото) ,че и го помня !И е пич,възпитан,внимателен..ех хххх
Аз между другото навсякъде разказвам ,колко съм възхитена от докторите и изобщо персонала в тази болница !Нямам думи,с които да изразя благодарността си !
Отговори с цитат
  #44  
Стар 30th July 2007, 16:07
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

То с такива доктори, как да не ходиш на лекар.
Хмм, аз май редовно ще започна да ходя на профилактични прегледи .
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #45  
Стар 30th July 2007, 16:33
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Русалке, ти с импланти ли си /не ми се рови сега да гледам/ ? Питам, щото и аз трябва да ходя, пък нали Гърдевска я няма и се чудя при кого . Все пак трябва да има опит с изкуствени цици, по- специфично е !

Пък и да няма... баси, вие така ми го обрисувахте, че... може да отида и само да си подрънкаме
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #46  
Стар 31st July 2007, 11:33
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
EEEEEEE ти сега ги закопа

Те тамън се наредиха на опашка за хубавия доктор и се оказа, че си имал съпруга
ами то е така - хубавите мъже винаги са заети...
това не пречи обаче да се наредя на опашката и аз... пред кабинета де
Отговори с цитат
  #47  
Стар 31st July 2007, 11:49
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Renkata
Русалке, ти с импланти ли си /не ми се рови сега да гледам/ ? Питам, щото и аз трябва да ходя, пък нали Гърдевска я няма и се чудя при кого . Все пак трябва да има опит с изкуствени цици, по- специфично е !

Пък и да няма... баси, вие така ми го обрисувахте, че... може да отида и само да си подрънкаме

Не, Ренка не съм с импланти, но не се притеснявай можеш спокойно да се наредиш и ти на опашката.
Докторчето всичко преглежда с импланти или без - няма значение.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #48  
Стар 9th August 2007, 09:31
kadrica kadrica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1
По подразбиране и аз ходих

Момичета, чета ви от известно време, но тъй като скоро ме споходи нужда да ида на мамолог, то реших да споделя.
От Варна съм и посетих д-р Симеонова от Окръжна, беше ми препоръчана от лекар (Д-р Славов е наистина най-добрият гръден хирург във Варна. Беше оперирал майка ми успешно. А съпругата му е добър пък гинеколог ).
На 24г. съм и това ми беше първия преглед. Гледа ме само на ехограф, тъй като каза, че няма нужда от мамография. Оказа се, че имам по 1 малка киста в двете гърди, но ме успокои, че това не бива да ме тревожи. Единственото, което се иска от мен е да ходя редовно на преглед на всеки 6 месеца. Мен по принцип гърдите ми са проблемни и само в първата седмица след мензис не ме болят. През останалото време са все болящи ме. За съжаление при мен контрацептивите засилват болката, тъй като допринасят за допълнително напрежение.
Честно казано, малко странно ми се видя това, че откритите кисти няма да се третират по никакъв начин засега, но се надявам да не стават по-големи
Преглеждайте се редовно!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 14th August 2007, 12:30
Brandy Brandy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Бургас
Мнения: 15
По подразбиране

Хайде и аз да споделя опита си. Посетих мамолог преди 2 години. От Бургас съм, но отидох в София - в Онко-болницата при завеждащия мамология Доц.Гаврилов. Много съм доволна от отношението и професионализма му. И при мен се оказаха няколко масто-кистозни образования /и на двете гърди/, и на мен доктора ми каза само да ги следя - с прост самопреглед и да ходя на контролни прегледи през 6 месеца. Спазвам го. Не пия никакви лекарства. Каза ми да избягвам хормонални таблетки и ненужни аборти. А иначе преди това се бях побъркала. Знаете какво е - неизвестност и ужас... Сега като чета за този Др Славов от Варна - поне ми е по-близо, може и да го посетя. Но от много докторски мнения, май може да се обърка човек... В Бургас има голям дефицит на добри лекари, особено напоследък, за жалост...
Отговори с цитат
  #50  
Стар 16th August 2007, 08:01
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране o

Може ли някой да ми препоръча мамолог в Пловдив/аз съм с импланти/. Предварително благодаря.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТЪРСЯДОБЪРМАМОЛОГ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:21.