IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th April 2015, 22:52
gapop gapop не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 1
По подразбиране МНОЖЕСТВО ОПЕРАЦИИ след загуба на тегло

Здравейте,
Изчетох половината форум и срещнах много малко хора с подобна ситуация, темите и случаите не са довършени и не става ясно съдбата на тези хора. Моля за съвети и помощ. Свалих повече от 35 кг и за съжаление цялото тяло е отпуснато и увиснало - ръце, гърди, корем, дупе. Някой минал ли е през това, познава ли някого с подобен опит и може ли да ми даде съвет как да подходя с всички тези операции? Дотук разбрах, че трябва да се почне от корема с голяма абдоминопластика, а гърдите да са втори, защото иначе ще бъдат придърпани надолу. Имам птоза и въобще гравитацията не ми е приятел в момента : ) За момента от форума съм се ориентирала към доц. Тепавичарова и утре имам среща, като че ли само за нея четох основно добри мнения, макар и малко стари. Всякаква информация би ми била много полезна и оценявам силно вниманието! Благодаря предварително

Последно редактирано от gapop : 20th April 2015 на 20:35
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th April 2015, 06:43
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

As rabota s plasti4ni hirurzi i moga da vi pomogna oba4e v istanbul ako İmate viprosi moje da pitate trabva doktora da va vidi za kontakt ayshe rasimova fecbook
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th June 2015, 15:45
emiliy emiliy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gapop Виж мнението
Здравейте,
Изчетох половината форум и срещнах много малко хора с подобна ситуация, темите и случаите не са довършени и не става ясно съдбата на тези хора. Моля за съвети и помощ. Свалих повече от 35 кг и за съжаление цялото тяло е отпуснато и увиснало - ръце, гърди, корем, дупе. Някой минал ли е през това, познава ли някого с подобен опит и може ли да ми даде съвет как да подходя с всички тези операции? Дотук разбрах, че трябва да се почне от корема с голяма абдоминопластика, а гърдите да са втори, защото иначе ще бъдат придърпани надолу. Имам птоза и въобще гравитацията не ми е приятел в момента : ) За момента от форума съм се ориентирала към доц. Тепавичарова и утре имам среща, като че ли само за нея четох основно добри мнения, макар и малко стари. Всякаква информация би ми била много полезна и оценявам силно вниманието! Благодаря предварително
Здравей! Аз съм на същото дередже и си избрах Др. Стефан Комитски.Вече даже започнах с фейслифтинг. Супер съм доволна. Моля, сподели твоя опит и избор.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МНОЖЕСТВООПЕРАЦИИследзагубанатегло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:35.