IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th February 2007, 11:33
tania29 tania29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Аз също си правих при Заякова бюст, но още не мога да се реша за липосукция.Дори като се консултирах с нея, тя ми каза, че имам нужда от съвсем малко изсмукване на мазнини и коремът ми ще се оправи.Но и аз още не мога да се реша кога да отида
__________________
КРАСОТАТА НАД ВСИЧКО!!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th February 2007, 11:52
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз съм и с абдоминопластика и с липосукция на корема, който е от Варна, ще ме види Ако имаш излишна кожа САМО липосукция няма да оправи нещата.
Поли, аз също пластиката на корема я отлагах няколко години и ако знаеш сега колко ме е яд, че не си я направих по-рано. Вчера бях на кола-маска /за пръв път след операцията/ и козметичката ми направо не можа да повярва като ме видя Резултатът е чудесен, а доколкото знам Вили също има с какво да се похвали
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th February 2007, 11:54
tania29 tania29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Ти също при Заякова ли прави операцията.Ами аз мисля ,че имам кожа, но тя като ме видя каза че само с липосукция ще се оправя, и аз затова се двоумя.Ако после кожата се отпусне -незнам, пак трябва да се консултирам.
__________________
КРАСОТАТА НАД ВСИЧКО!!!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th February 2007, 12:11
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tania29
Ти също при Заякова ли прави операцията.Ами аз мисля ,че имам кожа, но тя като ме видя каза че само с липосукция ще се оправя, и аз затова се двоумя.Ако после кожата се отпусне -незнам, пак трябва да се консултирам.
Щом така ти е казала Заякова - значи така е.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th February 2007, 14:57
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tania29
Ти също при Заякова ли прави операцията.Ами аз мисля ,че имам кожа, но тя като ме видя каза че само с липосукция ще се оправя, и аз затова се двоумя.Ако после кожата се отпусне -незнам, пак трябва да се консултирам.
Не, в София се оперирах, но можеш да направиш още консултации и ако се потвърди нейното мнение, действай. Между другото можеш и чрез имейл и твои снимки да се консултираш и с лекари извън Варна, ако държиш.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th February 2007, 16:37
tania29 tania29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Poly
За Варна мога да кажа хубави думи за д-р Заякова / правих си бюст и липосукция при нея и съм много много доволна / - и смятам февруари да си правя и абдоминопластика пак при нея.
Сега видях, че и ти си си сложила като моите имплантанти, само моите бях 330сс капковидни пак подмускула.От 3 месеца не съм ходила на преглед при Заякова, ти на колко време ходиш.Аз се оперирах на 6,10,2006. Тя ли ти определи размера-колко си висока.Мен ме мери и ми определи тези кубици ,защото аз не исках много големи-аз съм 162см и 54 кг.
__________________
КРАСОТАТА НАД ВСИЧКО!!!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 20th February 2007, 16:41
tania29 tania29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Аз съм и с абдоминопластика и с липосукция на корема, който е от Варна, ще ме види Ако имаш излишна кожа САМО липосукция няма да оправи нещата.
Поли, аз също пластиката на корема я отлагах няколко години и ако знаеш сега колко ме е яд, че не си я направих по-рано. Вчера бях на кола-маска /за пръв път след операцията/ и козметичката ми направо не можа да повярва като ме видя Резултатът е чудесен, а доколкото знам Вили също има с какво да се похвали
А имаш ли снимка след липосукцията и абдоминопластика (тази на аватара да не е тоя ).Много искам да видя каква е разликата след това, ако някой има снимка нека прати.
__________________
КРАСОТАТА НАД ВСИЧКО!!!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th February 2007, 16:51
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tania29
А имаш ли снимка след липосукцията и абдоминопластика (тази на аватара да не е тоя ).Много искам да видя каква е разликата след това, ако някой има снимка нека прати.
Нямам още снимки, д-р ще ме снима на третия месец и ще ги постна.Мога само да ти кажа, че като размер на талията съм минус 5 см., и това е само от махането на кожата и събирането на коремните мускули, щото ми е изсмукал само 200 мл. мас.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th February 2007, 16:57
tania29 tania29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Браво, а иначе ти слаба ли си, защото аз съм слаба.И колко ти струваше процедурата
__________________
КРАСОТАТА НАД ВСИЧКО!!!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 20th February 2007, 17:04
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Висока съм към 156-160 /зависи кой ме мери / и съм не повече от 45 кг. Имам две деца. С второто - 25 кг отгоре бях. Като си върнах кг, отпред на корема все едно имах спихнала гайда Д-р ми махна 15 см кожа оттам.Сега ми е плосък, горе-долу както преди да родя. Белегът си е голям, няма кво да се лъжем, ама резултатът е ммммм....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукциянакорем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:44.