IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3771  
Стар 27th November 2015, 06:35
Аватара на tolini
tolini tolini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 51
По подразбиране

gakj,аз също съм при Стоянов оперирана март месец,преди 20 дена имах реоперация за смъкване на десния имплант. Лявата гърда ми изтръпваше на моменти доста и постоянно я пипах като луда,но от седмица вече не,забелязах че само преди цикъл изтръпва. Четох още преди месеци,че имаш разлика в шевовете,мислех че вече всичко е наред.
Отговори с цитат
  #3772  
Стар 27th November 2015, 06:39
Аватара на tolini
tolini tolini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 51
По подразбиране

Имах и сраствания ,като казах че лявата я чувствам изтръпнала док ме опипа и попита за болка,предположи че и там имам срастване. Мисля,че откакто ги видях еднакви се успокоих и минаха неразположенията.
Отговори с цитат
  #3773  
Стар 27th November 2015, 09:32
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Джаки, най-правилното, което може да направиш е да отиваш при док.
Той да ти даде отговор защо гърдата не е паднала и да мисли варианти да разреши този проблем.
Аз не виждам как белега би се изместил, според мен по-скоро гърдата не е паднала над него, както е нормално да се намести в оформения джоб.
Горе гърдите на едно ниво ли са ти?
Въобще като цяло еднакви ли са ти гърдите?
Отговори с цитат
  #3774  
Стар 27th November 2015, 09:37
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Джаки, най-правилното, което може да направиш е да отиваш при док.
Той да ти даде отговор защо гърдата не е паднала и да мисли варианти да разреши този проблем.
Аз не виждам как белега би се изместил, според мен по-скоро гърдата не е паднала над него, както е нормално да се намести в оформения джоб.
Горе гърдите на едно ниво ли са ти?
Въобще като цяло еднакви ли са ти гърдите?
Не не са еднакви . Белега там на дясната където ми е два пръста по надолу от гърдата и както казах се вижда от самолет
Лявата освен ме изтръпва имам болка между гърдите на едно и също място ...
Отговори с цитат
  #3775  
Стар 27th November 2015, 09:37
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Болката може да е от цикъла... гърдите са напрегнати преди и по време на цикъл. Относно белега най-вероятно просто единият разрез е направен по-надолу от другия...
Отговори с цитат
  #3776  
Стар 27th November 2015, 09:38
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tolini Виж мнението
Имах и сраствания ,като казах че лявата я чувствам изтръпнала док ме опипа и попита за болка,предположи че и там имам срастване. Мисля,че откакто ги видях еднакви се успокоих и минаха неразположенията.
Ами tolini колко време трая тази реоперация ? За чия сметка е ? Тези сраствания какво пресдставляват??!? А болка имаше ли ти?
Отговори с цитат
  #3777  
Стар 27th November 2015, 09:41
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tolini Виж мнението
gakj,аз също съм при Стоянов оперирана март месец,преди 20 дена имах реоперация за смъкване на десния имплант. Лявата гърда ми изтръпваше на моменти доста и постоянно я пипах като луда,но от седмица вече не,забелязах че само преди цикъл изтръпва. Четох още преди месеци,че имаш разлика в шевовете,мислех че вече всичко е наред.
Да от преди са ми така веднага на 40 ден някъде така си стана и така си остана белега а още след операцията самия белег беше в гънката на двете гърди ...многи странно .
Отговори с цитат
  #3778  
Стар 27th November 2015, 09:41
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Болката може да е от цикъла... гърдите са напрегнати преди и по време на цикъл. Относно белега най-вероятно просто единият разрез е направен по-надолу от другия...
Да за жалост , дано поне болката да е от това
Отговори с цитат
  #3779  
Стар 27th November 2015, 09:44
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tolini Виж мнението
gakj,аз също съм при Стоянов оперирана март месец,преди 20 дена имах реоперация за смъкване на десния имплант. Лявата гърда ми изтръпваше на моменти доста и постоянно я пипах като луда,но от седмица вече не,забелязах че само преди цикъл изтръпва. Четох още преди месеци,че имаш разлика в шевовете,мислех че вече всичко е наред.
А да и на първата консултация на 40 ден доки тогава каза май ще трябва оперативно да го дръпнем ако до 8 месец не се намести . Прати ме и на масажи . Ходих нито се дръпна нито се измести
Отговори с цитат
  #3780  
Стар 27th November 2015, 10:24
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

въпросната гърда, на която белега идва надолу по-висока ли ти е от другата?

аз съм виждала веднага след операция белези, които са два пръста по-надолу от гърдата, но после след примерно мах 2 месеца гърдите си идват точно над тях /белезите остават в гънката/, но това е защото имплантите понякога в началото са високо и после постепенно се наместват в джоба.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:18.