IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #761  
Стар 31st July 2007, 13:20
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rusalka
Ако съм на НВД мога ли да хапвам миди?
Да и всякакви морски: калмари, октоподчета, раци (не ролца от раци, защото слагат нишесте и други неща към тях).
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #762  
Стар 31st July 2007, 15:03
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Мерси много Liana
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #763  
Стар 31st July 2007, 15:49
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Риба да, но с калмари, скариди, октоподи и други подобни не бива да се прекалява (по принцип, иначе се вписват в НВД), ама забравих защо
Отговори с цитат
  #764  
Стар 31st July 2007, 15:54
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Аха, ясно.
Е, аз няма да прекалявам само тази вечер ще си хапна малко.
Благодаря ви много за отговорите, сега ще си ги хапна спокойно, че от снощи стоят и не смея да ги вкусам дори-нали съм на НВД
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #765  
Стар 2nd August 2007, 19:47
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

имам 1 въпросче..значи напр нали и натуралните сокове имат калории и 250мл излизат към 200калории и каква е разликата от тези 200калории от нат.сок и например от 200 калории от сладолед? просто ми е интересно и не мога да си отг на въпросчето затова питам
Отговори с цитат
  #766  
Стар 2nd August 2007, 20:37
darkblue darkblue не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
имам 1 въпросче..значи напр нали и натуралните сокове имат калории и 250мл излизат към 200калории и каква е разликата от тези 200калории от нат.сок и например от 200 калории от сладолед? просто ми е интересно и не мога да си отг на въпросчето затова питам
ами по добре и двете ги зарежи и няма да ти е нужен отговор
Отговори с цитат
  #767  
Стар 9th August 2007, 21:40
aurore_ aurore_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, исках да ви питам относно компотите, заради захарта в тях сигурно са доста калорични но все пак не е ли по-добре да се яде само плодът, смисъл че на него нищо му няма нали, докато сокът трябва да е доста калоричен.Какво мислите вие?
Отговори с цитат
  #768  
Стар 9th August 2007, 22:31
Тео Тео не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 330
По подразбиране

плода поначало си има захар (фруктоза),която не е никак малко,особенно в праскови кайсий и т.н,отдено,че е сиропиран и то доста.Не ти препоръчвам да се храниш с плодове ако си на нисковъглехидратна диета
__________________
<---- Персонален Фитнес инструктур,изготвяне на индивидуален хранителен и тренировачен режим,според целите на клиента и тренировка с мен за показване на правилното изпълнение на упражненията,който иска 0887350856-Тео цена 20лв
Отговори с цитат
  #769  
Стар 10th August 2007, 00:02
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aurore_
Здравейте, исках да ви питам относно компотите, заради захарта в тях сигурно са доста калорични но все пак не е ли по-добре да се яде само плодът, смисъл че на него нищо му няма нали, докато сокът трябва да е доста калоричен.Какво мислите вие?
аз мисля, че ако ядеш тва св храниш с боклуци... сега е лято за кво ти е компот?!?!?!?! има толкова пресни и свежи плодове!!!!!!!!!които някои не ги ядем щото искаме да сме слаби
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #770  
Стар 10th August 2007, 08:19
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Абе хора, искам да ви се оплача, 6тото знам че вие 6те ме разберете! тва лято се бех зарекла, че 6те отслабна,ама много,така че да си кажа ето вече съм слаба, не нормална( 6тото сега съм си)а СЛАБА. И така, обаче не6то не се получава номера, т.е. даже и малко качих отгоре на всичкото, предния месец цикълът ми изоб6то не дойде и тва допълнително осложни положението ми! Да,спортувам,ама с предната ми работата нямах мн мн време за това. И така, кво правя - има моменти, в които не ям почти нищо, има и такива, в които внимавам кво ям, но има и други, в които просто изяждам огромни количества храна, без да подбирам ииии веднага резултата е налице качвам с часове, такова чувство имам. И много ме е яд,ама много,както днес, след снощното освинване. Еми писна ми честно ви казвам, едно че не се харесвам така, друго че този начин на хранене до нищо хубаво нема да доведе. И така, въпросът ми е - какъв режим на хранене да си създам , така че да не си и помислям да се връщам назад???? наистина съм опитвала какво ли не, искам да смъкна около 5 кг, за спорта - бягам и правя много упражнения. Интересно ми е НВД какво точно представлява, щото така и не мога да разбера какъв режим трябва да се спазва.
Айде, хора, дайте едно разумно решение на проблема на едно неразумно момиче
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизасемкибонбонкикалориивсичко
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:32.