IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 9th March 2007, 00:58
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

мда...и аз снощи се улях...изядох цял буркан с течен шоколад на Dove. Чудовището е много силно, но аз принципно обичам солено повече от сладко,....само дето е препоръчително и да е тестено...Хехех, бе се лоши работи. Но да ям сирене само също мога и ще ям. После ако съм 10 кила отгоре, ще ви съдя
Отговори с цитат
  #22  
Стар 9th March 2007, 01:04
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

1 седмица не стига тъкмо ще задействаш процеса на кетозата и ще спреш - Аткинс действа след като е започнал този процес а догогава заради липсата на захар ще изпишкаш около 4литра вода и после по 1 кило на седмица ако имаш 20 наднормени ако по малко по 2 кила на месец ритмично:)

Всъщност Доктора създава диетата за мъже защото те не могат да гладуват а и по начало липсата на естрожен им трупа доста кофти холестерол но практиката показва че жените свалят пък по бързо заради не толкова стабилните нива на кръвната захар които се нормализират с Аткинс и горенето на мазнините в отсъствие на глюкоза и инсулин се увеличава тройно. Просто отвори АtkinsNutritionApproach мисля че се казваше и цялата динамика на диетата е обяснена.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #23  
Стар 9th March 2007, 01:51
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Ще прочета. То ако ще и като за малоумни да са го обяснили, аз с моя промит мозък пак ше имам проблеми с проумяването Но хапвам сега горгондзолка и примлясквам доволно. Навънка е толкова студено, че на фитнес само веднъж тази седмица се престраших да отида
Отговори с цитат
  #24  
Стар 9th March 2007, 02:21
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Yana, ти олко килограма свали с Аткинс? Аз съм на НВД без ВМ частта. Нещо не мога да свикна да ям мазно Само млечните са ми голямо изкушение. А...и кашуто, но това е за друга тема
Отговори с цитат
  #25  
Стар 9th March 2007, 02:30
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

mi 35 i 30pochti
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #26  
Стар 7th May 2007, 13:36
baby`inna baby`inna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: българия
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте, момичета! Аз отслабнах с тази диета 10 кг преди 3 години и сега килограмите ми са същите! Тоест крепя ги и то честно без много усилия! Но.........винаги има едно НО.... поддържам ги с разделно хранене и в никакав случай не сам изпълнявала диетата така, както я е написал "великия АТКИСЪН". не съм минавала през никакви фази просто спрях въглехидратите изцяло за две седмици. Веднага преминах на разделно и резултата се случи! ако искате подробности - питайте
__________________
никога не се знае - знае ли се
Отговори с цитат
  #27  
Стар 9th May 2007, 09:44
Winter Winter не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 9
По подразбиране Нямам сили

Аз в момента съм на Аткинс.Или Пиер Дюкан.Или безвъглехидратна диета...Карам само на месо, риба и яйца. Дори кисело мляко не ям. Днес е третия ми ден. Обаче имам проблем. Чувствам загуба на енергия, просто усещам слабост в мускулите. Иска ми се да спя по цял ден. Кажете какво да направя, още съм в самото начало на диетата. Смятам от утре да си взема кисело мляко с трици, малко краставици и марули, няма много да се отклоня от режима, но може би ще ме освежи и ще ми помогне да продължа напред. Какво мислите? Рибено масло също обмислям дали да си взема? Как се справихте вие с тази загуба на енергия?

П.С. Абе може би просто имах трудно събуждане тази сутрин, не е чааак толкова зле положението, но наистина усещам по-малко силички от преди...хич не ми се и мисли за спорт
Отговори с цитат
  #28  
Стар 9th May 2007, 09:58
baby`inna baby`inna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: българия
Мнения: 9
По подразбиране

Winter, наистина се чувства дисконфорт, но млякото е напално забранено - поне за мен беше! Включително и всички сирена......Пии много вода с лимон - буквално много! според мен - но пак ти казвам моята диета е малко по различна /подобрена /- по добре изяж две пържоли отколкото мляко!!! и салата - колкото можеш повече! Успех!
__________________
никога не се знае - знае ли се
Отговори с цитат
  #29  
Стар 9th May 2007, 10:02
baby`inna baby`inna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: българия
Мнения: 9
По подразбиране

Ааааааааа и още нещо - лошото /и най-хубавото/ на тази диета е че всяко отклонение е напълно забранено! това означава да започнеш отначало........ 8) Кой ден ти е между другото????
__________________
никога не се знае - знае ли се
Отговори с цитат
  #30  
Стар 9th May 2007, 10:40
luna luna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 82
По подразбиране

Едно малко пояснение - Аткинс е починал от инфаркт. И от всички постове по-горе е ясно, че този режим разбива организма. Помислете си добре
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: диетанаАткинсползивреди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:53.