IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 7th April 2014, 07:37
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Мамографът не е забранен за жени с импланти. Това са ми го казвали на две места - първо на прегледа ми при Дилова и после при прегледа ми в Токуда. И на двете места отказаха да ми направят с обяснението, че биха ме облъчвали на мамографа само, ако има нещо съмнително видяно на ехографа преди това. Тъй че Лилянка е права.
И аз попитах същото Доктор в Тукуда, отговори ми, че се прави преглед с мамограф на жени с импланти, когато трябва..
Отговори с цитат
  #112  
Стар 7th April 2014, 20:41
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Защото може би и аз като Вас доста държа на здравето си и като ме пратят на изследване питам още сто неща, кое защо и как. И като отидох на Мамография ми казаха че същата не се прави на жени с импланти ей така просто за профилактика. Прави се ако има някакъв проблем, или съмнения за такъв. Профилактика се прави с ехограв, точно поради имплантите и отделно облъчването, което е веднъж годишно позволено /като профилактика/.
Не се заяждам с никой. Просто казвам неща, които съм ги чула от специалисти и съм ходила на такива изследвания. Мамографията ми беше тотално отказана /аз отдих за такава/. Направиха ми ехограф и подчертавам С една от най-добрите и съвременни апаратури. А щом Ви звучи като заяждане ОК. Ходете си правете си кой каквото иска. Единствено съм го казала с цел ИНФОРМАЦИЯ, а не заяждане или просто бла-бла-бла. Всеки си знае себе си и си търси начини , методи и специалисти.
Млъквам да не ви звучи като заяждане. После да не ми пишете на лични: амЪ Що такЪ, къде да ида, Кво стана....и все така. Хубава вечер и много успехи!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #113  
Стар 7th April 2014, 21:31
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ама кой говори за профилактика с мамограф аз пак не разбраФ?
Отговори с цитат
  #114  
Стар 8th April 2014, 02:07
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това което ще кажа също не е заяждане, но човек който пуши тютюн, да казва колко държал на здравето си ми звучи много несериозно.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 8th April 2014, 21:37
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Това което ще кажа също не е заяждане, но човек който пуши тютюн, да казва колко държал на здравето си ми звучи много несериозно.
А ти се изказваш като от детската градина. Първо пушенето никога не ми е пречило на какъвто и да е спорт, ама никога. Факт. И второ ти от къде знаеш дали сега пуша или не пуша? Много си посредствен
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #116  
Стар 8th April 2014, 22:27
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Разбира се, че съм посредствен, освен това съм и доста тъп, горе долу колкото на слона дзадника, а той си е бая тъп , за съжаление не може всички да сме остри като моливи, някои просто си раждаме тъпи.

Няма страшно продължавай да спортуваш, спорта си е здраве няма спор. Хич не им се връзвай на такива кухи лейки като мен, тва са гадни хейтъри, хич не им обръщай внимание !

Това по долу не съм аз го писал !

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Пафка пуфка- Това, че някой пуши не значи че се погубва. Въпроса е начина на поддръжката. Тогава нещата се нормализират, а и има знач. по колко се пуши и пие. Аз пуша и пия /пиенето е премерено де / Но ПЪК ПУША КАК СИ ТРЯБВА и мога да се похваля, че не ми пречи на тренировките, които са 4 пъти седмично - фитнес, хранене и т.н. за да имам тонус и качествени резултати! Може би щото съм била активен спортист в проф. спорт години на ред, може би това ми помага. Но едно не пушене не значи, че не можеш да си правиш нещата, които искаш и то с качествени резултати.
От тази тема - http://www.tialoto.bg/forum/showthre...129#post798129
Отговори с цитат
  #117  
Стар 8th April 2014, 22:49
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Разбира се, че съм посредствен, освен това съм и доста тъп, горе долу колкото на слона дзадника, а той си е бая тъп , за съжаление не може всички да сме остри като моливи, някои просто си раждаме тъпи.

Няма страшно продължавай да спортуваш, спорта си е здраве няма спор. Хич не им се връзвай на такива кухи лейки като мен, тва са гадни хейтъри, хич не им обръщай внимание !

Това по долу не съм аз го писал !



От тази тема - http://www.tialoto.bg/forum/showthre...129#post798129
Това само потвърждава мойте думи и оставаш някъде във въздуха като аргумент Пък ти си пиши неща които общо нямат в темите особено за пушене или не пушене. Леле верно си куха лейка, ама от най-кухите, да ме прощаваш но е факт който кърти за грамотните!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #118  
Стар 11th May 2014, 08:31
Nel4ho Nel4ho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Здравейте момичета!От доста време чета темите и мненията ви,за преди и след операция и най-накрая и аз се реших.Оперирах се на 08.05.14г. Във Виа Медика при д-р Петров сложих си 310 cc медиум,ултра висок профил на евросиликон.Да си призая от прочетеното из форума си мислих,че на 3-4ден ще съм ок вече и ще се върна към ежедневието си,е да ама не.Първата вечер беше ад,имах чувството,че ме е блъснал влак в гърдите,болеше,едвам дишх,а да говориш или да мръднеш-просто забрави.сега още съм облепена с лепенките след операцията,имам и дренажи,които меря на 24ч.количеството на изтичащото.Доктора ми каза,че когато цвета стане жълт,а количеството падне под 20 мл. ще махнем дренажите и ще сложим спортния сутиен и колана.Та след толкова писане искам да ви питам дали когато махна тия лепенки и тръбички,ще ми олекне,защото сега усещането е гадно,не мога да седя дълго права,сърби ме и каточели
съм в менгеме,едвам дишам и говоря.Кога горе-долу спират да болят ребрата?
Отговори с цитат
  #119  
Стар 11th May 2014, 09:23
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз 10 дена бях труп. Болки имах само в гърба, но бяха ужасни, въобще не можех да се изправя сама от легнало положение. На стол да седя-забрави. Започнах работа след около две седмици след операцията и направо се наказах. Моята работа е на бюро и мислех, че за това няма да е проблем, но седенето на стол ми беше ужасно травмиращо за гърба. Общо взето месец си трябва, за да отшумят най-неприятните неща.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 11th May 2014, 09:38
Nel4ho Nel4ho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 24
По подразбиране

При мене гърба е ок,но ребрата от слънчевия сплит до върха на импланта е ужас,сега говорих с лекаря,утре махам дренажите,а на21 трябва да съм на работа,а и имам две деца от които сега се крия ,за да не ги плаша,но явно бая ще почакам,докато пак се почувствам човек.Вие аулин или други такива пихте ли.Знам че е нормално да са твърди като камък,но кога почват да омекват.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Усещанияпървитедниследоперацията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:48.