IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 13th August 2006, 11:33
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

http://www.danisport1.com/html/index.htm

това е "моята" зала - мн обичам да ходя там, защото не се събират мн хора, не те хващат лудите, когато в огромните зали се събират да ска4ат по 30-40 жени.

има тае-бо почти всеки ден в удобни часове - от 6пм или от 8пм, и двете инструкторки са адски добри, вече две години ходя там
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #132  
Стар 13th August 2006, 14:40
svetli svetli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: sf
Мнения: 8
По подразбиране

cranberry , благодаря ти за инфото..аз съм толкова срамежлива и ми се иска да ходя на места,където няма много хора.Ти само тае-бо ли си опитвала там? предполагам,че цените са достъпни. аз никога не съм ходила на тае-бо ,а те до колкото знам са най-различни съчетания,които трябва да се разучат ,но пък имам желание..
Отговори с цитат
  #133  
Стар 13th August 2006, 16:03
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

разгледай програмата, зависи кво те интересува - комб.гимнастика и пилатеса са хубави, ама аз си търся нещо по-интензивно, мн ми харесват 4асовете по степаеробика в 6 следобяд във вторник, 4етв и в събота сутрин - ска4аш и се потиш като луд и после излизаш като нов 4овек
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #134  
Стар 15th August 2006, 17:01
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

Цитирай:
Според мен без никакви скруполи можеш да започнеш с Advanced Workout 1. защото това се доближава може би най-много до реалните тренировки и 2. защото знам от опит, че упражненията се схващат за не повече от три тренировки.
въпросче към paradizio - ако може малко повече инфо за наименованието, имам програма, която може да ми свали видеото.Ако има някакмо разширение(примерно в скоби да пише колко минути е...или и аз не знам)намерих едно Advanced workout 100(2 Gb е, то ли е?)Имам и записано Aerobic -Billi Blanks -tae bo -Basic workout-001 -да не би да е това, то е 30 минутно. Сори,тотално объркване е, защото срещам на различни места по различен начин формулирани имената на видеата и затова те питам теб, ако можеш да ми помогнеш, разбира се А иначе аз тренирам вкъщи от около две седмици(пропускам тренировка само събота и неделя)с 8минутната програма на Били Бланкс, смяташ ли, че е подходяща като за начало и в какъв момент да се прехвърля на по-сложно ниво (това, което ти спомена - Advanced workout 1?)?
Отговори с цитат
  #135  
Стар 17th August 2006, 12:40
Nora Nora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Varna
Мнения: 2
По подразбиране Тренировки по бокс!

Здравейте, някой да знае къде във Варна може да се посещават тренировки по бокс и то вечер? Ще съм много благодарна за инфото!!
Отговори с цитат
  #136  
Стар 22nd August 2006, 15:19
tanya_r tanya_r не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 2
По подразбиране Тае бо в Пловдив?

Знае ли някой къде в Пловдив мога да се запиша на Тае бо?
А и с каква честота са тренировките, какви са цените и т.н?
Рових се в нета,но не открих нищо актуално.
Помагайте, че много ми се иска от септември-октомври да почна
Отговори с цитат
  #137  
Стар 29th August 2006, 11:28
DD DD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: pvd
Мнения: 68
По подразбиране Re: Тае бо в Пловдив?

Цитирай:
Първоначално написано от tan4eto_pz
Знае ли някой къде в Пловдив мога да се запиша на Тае бо?
А и с каква честота са тренировките, какви са цените и т.н?
Рових се в нета,но не открих нищо актуално.
Помагайте, че много ми се иска от септември-октомври да почна
скъпа, да ти кажа навсякъде търсих, но като че никъде няма тае-бо в пловдив. дори в "най-реномирания" спортен комплекс няма тае-бо, а кик-бо?! на въпроса ми какво ще да е това чудо, не получих никакъв отговор, явно трябва да си платя тренировката от 4.20 и да разбера сама. ама за сега мисля да си продължа с аеробиката, сега малко почивка имат, ама от септември съм на първа линия.
присъединявам се към молбата на tan4eto_pz, някой ако знае за тае-бо в пловдив да каже, че ми писна да ходя на "body attcack", "body shaping", "cardio kombo" и хиляди други измислени тренировки, които и сама в къщи бих направила със същия успех, ако не и по-добре.
Отговори с цитат
  #138  
Стар 4th September 2006, 12:34
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cocolino
Цитирай:
Според мен без никакви скруполи можеш да започнеш с Advanced Workout 1. защото това се доближава може би най-много до реалните тренировки и 2. защото знам от опит, че упражненията се схващат за не повече от три тренировки.
въпросче към paradizio - ако може малко повече инфо за наименованието, имам програма, която може да ми свали видеото.Ако има някакмо разширение(примерно в скоби да пише колко минути е...или и аз не знам)намерих едно Advanced workout 100(2 Gb е, то ли е?)Имам и записано Aerobic -Billi Blanks -tae bo -Basic workout-001 -да не би да е това, то е 30 минутно. Сори,тотално объркване е, защото срещам на различни места по различен начин формулирани имената на видеата и затова те питам теб, ако можеш да ми помогнеш, разбира се А иначе аз тренирам вкъщи от около две седмици(пропускам тренировка само събота и неделя)с 8минутната програма на Били Бланкс, смяташ ли, че е подходяща като за начало и в какъв момент да се прехвърля на по-сложно ниво (това, което ти спомена - Advanced workout 1?)?

Здравейте на всички, извинявам се за забавянето, но за дълго не си бях в софия (или изобщо някъде където има компютри) и нямаше как да се включвам.

Мила, с удоволствие бих ти помогнал, но нашите мили приятели от НСБОП изглежда са решили че Били Бланкс (на който bw му е през чурката за нас в България) има повече нужда от нас от помощ да си опази милионерския г.з и усложливо са принудили администратора на сайта, който предлагаше свободно тези материали, да ги махне от интернет. Здравй европа, чао аванта.
http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
това беше сайта, ама беше. Също и на други места не мога да открия нищо. Ако все пак имаш някакви файлове - със сигурност най-удачният ще е едночасовият - той най-много се доближава до истинската тренировка тае-бо (другите са за баби и бременни в 6-тия месец .
Последният ми съвет е (не защото нямам уважение към спестяванията ти, а защото имам уважение към труда, който полоагаш и искам да постигнеш резултати) - отиди поне на една тренировка при инструктор.
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #139  
Стар 4th September 2006, 14:11
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

Аз имам на пцто една 60 мин тренировка на Били Бланкс и някаква 8 мин..ако мога да помогна?
Отговори с цитат
  #140  
Стар 4th September 2006, 14:30
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

Благодаря много paradizio Вече съм на 30мин.програма, надявам се съвсем скоро и да започна 1часовата(свалих си ги от този сайт преди да ги махнат, пък и има и други места, от които могат да се свалят), все пак мисля, че трябва след 8мин. да не прехвърлям веднага на 1час нали И да, 100% е по-добре да отида на истински тае-бо тренировки с инструктор...но засега вкъщи ми е по-удобно И това ще стане скоро, надявам се
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:42.