IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 3rd June 2008, 11:21
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
Мацка не е така.
Шофьор и к*рва се раждат такива.
100% е точно обратното. Това е абсолютно гарантирано.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 3rd June 2008, 13:25
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine

Шофьор и к*рва се раждат такива.
Да,напълно съм съгласна
Отговори с цитат
  #33  
Стар 3rd June 2008, 13:39
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Аз ли пак не схващам скрития смисъл... Според мен човек не се ражда еди какъв си, а се превръща в нещо през своя живот и много хора и обстоятелства влияят на процеса му на развитие!
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 3rd June 2008, 13:43
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от {Boni}
Аз ли пак не схващам скрития смисъл... Според мен човек не се ражда еди какъв си, а се превръща в нещо през своя живот и много хора и обстоятелства влияят на процеса му на развитие!
Точно това исках да кажа и аз. И според мен е повече от очевидно и би ми било странно ако някой изобщо тръгне да спори по този въпрос.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 3rd June 2008, 13:56
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Здравейте имам книжка от септември 2006 и оттогава карам ежедневно и навсякъде.... Между другото мъжа ми ме записа насилствено на курс , защото аз нямах никакво желание за шофиране... Давах много пари за таксита и сипвах бензин на този или онзи да ме вози с децата някъде като се налага... А през цялото това време колата, която карам в момента(рено 19-старичко е...) стоеше паркирана в двора на родителите ми...
Сега карам прилично и по-уверено, но си мечтая за друга по-малка и по-бърза кола...
На бъдещите шофьорки успех!!!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 3rd June 2008, 13:58
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Бони, подкрепям мнението ти...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 3rd June 2008, 14:05
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ro_ni_ka
но си мечтая за друга по-малка и по-бърза кола...
Ако ползваш колата за да си возиш децата ми е малко странно желанието ти да искаш по-бърза кола.

А пък ако не возиш собствените си деца, имай впредвид че в града има и други деца...
Отговори с цитат
  #38  
Стар 3rd June 2008, 14:11
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Да, прав си...но... Имам желание да се паркирам на по малки местенца, защото живея в София и парк местата и синята зона са лукс, особенно в пикови часове и около болници и поликлиники, които посещавам често...
Смея да твърдя, че карам разумно, но понякога в извън градски условия искам да повиша адреналина си...за собствено удоволствие...
В районите около жилищни блокове и къщи карам с 20, защото там играят и мойте деца....
Отговори с цитат
  #39  
Стар 5th June 2008, 14:54
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Allure_, спокойно, аз също имах и все още имам страх от катастрофи, всеки път като се возя и шофьора тръгва да изпреварва или да прави някоя по-сложна маневра аз се хващам отстрани за вратата и се залепям на седалката, умирам от страх.Но когато аз карам съм си спокойна, защото си имам доверие .Доскоро бях сигурна, че от мен шофьор няма да излезе и сега се смея на себе си, ако съм знаела колко е било лесно, още от 18-годишна щях да карам, доста им се карах на приятелите ми после "Абе вие защо не казвате че било толкова лесно "
все едно слушам себе си,абсол съм съгласна,че никак не е трудно и човек тр да повярва в себе си.аз се чувствам най-сигурна,когато карам ,а не да ме возят някакви аматьори,с каквито напоследък ми се налага да се возя и да треперя от страх заради необмислените им маневри.за протокола-обожавам да карам автоматик:доста по-лесно и по-приятно е за мен!!!!не знам защо в бъл-я все още хората са предубедени към автоматиците.......даже повечето ми познати се учудвам,че си купих автоматик ,когато можех да си взема по-евтима кола с ръчни скорости....
Отговори с цитат
  #40  
Стар 8th June 2008, 10:22
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Имам книжка от 5 години и няколко месеца.От тогава не съм слизала от колата.За мой ужас вече само дето до кафето не ходя с кола,няма такъв навик просто.Хубавото е,че обожавам да карам ,а лошото е че мразя някой да ме вози така ,че ако се наложи нещо такова не знам как ще се оправям
Аз дори и до кафето ходя с колата!
Така,че се успокой има и по-зле!
Когато нещо стане с колата ми не излизам, не мога без нея, спасението и е приятеля ми!!!
Това е болесно състояние! Не съм се возила на градси транспорт от както бях ученичка!
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дамикоиотваскараткола
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:13.