IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 17th October 2009, 07:58
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

za postignatite rezultati az za sajalenie q narushih dietata i nqmashe smisal da q prodalja s priqtelq mi hodihme za nqkolko dni na pochivka v edna nasha darjava sasedka i taka MaryS nali pitashe za nqkkakvi recepti za vaglehidratniq den
Питки със зеленчуци
1 и 1/4 ч.ч. прясно мляко(може половината да е вода)
1 яйце +1 белтък(жълтъка е за намазване)
1 с.л. олио
1 с.л. захар
1 ч.л. сол
1 с.л. суха мая
4 ч.ч. брашно
Омесва се еластично тесто и се оставя 1,5-2 часа покрито да втаса.
продукти за плънката:
печена червена и зелена чушка
нарязани сварени гъби
нарязани маслини
малко лютеница
От тестото се късат топчета и се оформят в желаната форма.Намазва се с лютеница и се нареждат зеленчуците.Захлупва се,намазва се със жълтък и се оставят да втасат около 20-25 мин покрити.Пекат се на 200 гр до готовност
Отговори с цитат
  #142  
Стар 17th October 2009, 18:40
maryS maryS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Пловдив
Мнения: 22
По подразбиране

здравейте,благодаря за рецептата,даже мисля да я пробвам... хм-нормално ли е да се задържат килограми и то доста дълго,аз още първите три дни свалих два кг и от тогава не съм мръднала,а така се бях обнадеждила,но засега смятам да продължа и да си направя извод,поне след месец от спазването на този режим ... надявам се да сваля още 3 кг... е,целта ми е 57,сега съм 62,висока съм 165... между 55 и 57 изглеждам перфектно ееех-няма да се отказваме нали така... постоянство,добро настроение и вяра ....
Отговори с цитат
  #143  
Стар 18th October 2009, 13:04
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

ami neznam da ti kaja otnosno zadarjaneto tuk po forumite sam chela che kogato spresh da svalqsh kg svalqsh na sm koeto e mnogo dobre shtoto ne e vajno da svalqsh samo kg a i sm ot taliqta bedrata taka che ne se trevoji smelo prodaljavai napred a i ti sama mojesh da usetish po drehite si
Отговори с цитат
  #144  
Стар 18th October 2009, 15:07
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

geri_4ka аз пък се чудя защо си се отказала. От дългогодишния ми опит с диетите съм се убедила, че повечето ми диети са били неуспешни точно защото при най-малкия гаф и се отказвам, а вече не мисля че трябва да бъде така.
Отговори с цитат
  #145  
Стар 19th October 2009, 11:53
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Ami Vqra bqh dosta pregreshila i si pomislih che shte zadarja i nqma da ima efekt zatova se i otkazah
Отговори с цитат
  #146  
Стар 19th October 2009, 12:59
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

А сега започваш ли отначало или ще починеш първо малко?
Отговори с цитат
  #147  
Стар 20th October 2009, 13:09
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

ami to nqma kakvo da pochivam az q bqh pazila za 2-3 dni dietata sega se ogranichavam prosto v hranata a pak i neshto tezi dni nqmam apetit ot tuk na tam praznici i shte e mnogo trudno da se opazi chovek i neznam ti koi den si na dietata i kakvi rezultati si postign ala???
Отговори с цитат
  #148  
Стар 22nd October 2009, 20:06
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Ами днес ми е 27ми ден ама честно казано май няма големи резултати. Не мога да кажа точно, защото като започнах диетата нямах кантар и незнам от колко съм започнала, но съм свалила не повече от 3кг Ще устискам до край ама аз така и предполагах, не може от 4 дни 2 да ям въглехидрати и то сложни и да слабея ама както и да е продължаваме с мъките
Отговори с цитат
  #149  
Стар 23rd October 2009, 14:03
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

shtom si chak na 27miq den ne se otkazvai nqma smisal dovarshi si q pak kolkoto tolkova az mislq da izc hakam sega shte zapochnat praznici rojdenni imenni dni posle kolednite novogodishnite dori i da q zapochna nqma kak da se dopazq pokrai tezi praznici zatova da ne se zaricham sled praznicite shte e uspeh
Отговори с цитат
  #150  
Стар 23rd October 2009, 16:09
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Всичко е въпрос на воля.
Пък и спираш диетата 2 месеца преди празниците
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:26.