IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 22nd July 2006, 19:43
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Взех решение ,нослето ми е дело на http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=2798

Съжалявам,но не разполагам със цифрови снимки от преди операцията .Мога да сканирам ,но в понеделник.Определено не съм имала пудутини по носа обаче.Ще го направя обещавам.
mays хрущяла за ноздрите ми е взет пак от тях,понеже 2 път пак са намалявани,на мястото на дъпката обаче незнам какво имам ,ще питам другия път.Не мисля ,че е възможно нещо да не е така както ви го обясних,то се вижда,а не си спомням дали изобщо стана въпрос кой ми е сторил това.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 22nd July 2006, 19:51
defo defo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
По подразбиране

абе какви са тия мастни възли в носа???
Имате ли точна информация че така се казва или дали изобщо има такова нещо и то точно в носа. На мен ми звучи малко смешно.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 22nd July 2006, 20:12
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране 6

бубинка чуствам точно където е вкарал иглата и конеца.Значи единия хрушиял се е деформирал и сега е малко вълнообразен от зашиването му към преградата.Нали там боцват с иглата.Ужас. Виждала сам в сайт на www.facialsurgery.com отворени нослета и някои бяха така вълнообразни и то предишен некадърен хирург. Иде ми да...
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #74  
Стар 22nd July 2006, 20:40
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

defo така ми го обясниха,предполагам си виждала някои хора които имат подутини по тялото си -това е същото ,като цицина , ама вечна,само че моето е предизвикано по някакъв начин,аз нямах подобно нещо.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 23rd July 2006, 05:08
defo defo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
По подразбиране

то и аз виждам че върха на носа ти е станал калкото три други след неговата операция, но просто ми е чудно че в носа има мастни възли. Все едно - важното е че мъките са сваршили за теб.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 24th July 2006, 00:29
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Аз така и не разбрах какво са новите цени при Динев за увеличаване на биуста?
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #77  
Стар 24th July 2006, 09:10
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Азуми, интересно ми е, като се обаждаше на Динев, той не ти вдигаше ли или ти отказа консултация и евентуална корекция? След операцията съм му се обаждала само 2-3 пъти, но винаги ми е отговарял, дори ми махна конците в извънработно време, в събота - наложи се да отключват клиниката във Варна... странно ми е...
Отговори с цитат
  #78  
Стар 24th July 2006, 09:38
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Обадих се в клиниката и там ми казаха ,че не е в града и скоро няма да дойде,но ще имат в предвид.Питаха ме какви точно въпроси имам и ми отговориха по телефона.При което се втрещих тотално и се отказах да се занимавам.Толкова се бях депресирала,че дори не ми беше до скандали ,да отида на място.Също така ми беше ясно ,че нещо не е наред и ако отида ще ме оперират пак,а аз не исках при тях.Аз сама не пожелах да си поправи грешката ,предпочетох да опитам при друг.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 24th July 2006, 09:55
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

е извинявай, ама след като не си се чула лично с него, не си права така да го нападаш. кой знае на кого си попаднала в клиниката. можеше и да ти предложи да поправи стореното, което би могло и да не е по негова вина...варианти много.
п.п. въобще не го познавам - да не си помислиш, че за това го защитавам
Отговори с цитат
  #80  
Стар 24th July 2006, 10:14
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Да разбирам какво искаш да кажеш,но отговорноста си е освен негова и на клиниката ,нали му написах маил,нали и той ми има телефона,или като не съм звиннала няма проблем не се нъждая от консултация?А ти били мъ се обадила ,втори път ако си на мое място.Аз избрах да не се занимавам и мился ,че не сгреших.Не виня само него ,ами цялата клиника ,защото те съвместно са виновни така да се получи.Първо безотговорното им отношение и второ ,че той присигна минъти преди операцията без да ме е виждал ,без да е запознат и накрая резултата.Ти би ли легнала под ножа в такъв случай.Няма да коментирам повече компетентността му.Но в слъчая аз съм жертва ,а не той.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиневquotВитаquotquotВалемquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:17.