IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd June 2011, 19:41
icakaicaka icakaicaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 3
По подразбиране операция на скротума

имам излишна кожа на скротума и искам операция колко ще струва колко трае операцията и колко време ще се възтановявам след това и мога да полагам физически усилия на 19 съм.има ли риск от опастност.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd June 2011, 22:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от icakaicaka Виж мнението
имам излишна кожа на скротума и искам операция колко ще струва колко трае операцията и колко време ще се възтановявам след това и мога да полагам физически усилия на 19 съм.има ли риск от опастност.
Преди да се консултираш с пластичен хирург(защото много вероятно да не те върне - ще се полакоми за парите ти), се консултирай с уролог дали наистина има някаква причина за притеснение.
Почти съм убедена, че няма. Просто в тази възраст си намираме несъществуващи проблеми.

А що се касае за такава пластика - аз поне не съм чувала. Но ако става въпрос само за обиране на кожа, най-вероятно ще е мн лека. Може дори и под локална упойка да мине. Ама да се има предвид, че говоря на изуст...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd June 2011, 23:14
icakaicaka icakaicaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 3
По подразбиране

благодаря ти много точно това смятам да направя, но проблем определено има, ужасно е, седи прекалено грозно и сбръчкано, има напълно излишна кожа.Искам само да отбележа че съм бил опериран и от хидроцеле (подут тестис,вода в тестиса) та беше придобил малко по-големи размери и незнам може по някакъв начин този размер да е разщирил скротума а и откакто се мажа с Контратубекс за да залича белега от шева,имам чувството че се е насъбрала допълнителна мастна тъкан по скротума.Нетърпимо е,в депресия съм.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd June 2011, 23:37
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

След като е била разтеглена кожата там известно време, е нормално сега да седи сбръчкана. Преди колко време ти беше операцията?

Разтеглената кожа се прибира с времето. Особено при младите хора - става много по-бързо. Както на родилките се прибира корема. Но се иска време.

От 6 до 8 месеца е нормален период да се види дали ще се прибере. Не бързай да се режеш, защото повтарям - много малко биха те върнали, дори да мислят, че няма нужда.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd June 2011, 23:46
icakaicaka icakaicaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 3
По подразбиране

оо тя операцията беше отдавна преди 2 години,а пак казвам откакто взех да се мажа с контратубекс, имам чувството, че стана по - разтеглена направо полудявам...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th June 2011, 00:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Разбирам.. Еми консултирай се със специалист. Но аз не бих ти препоръчала ако го правиш да го правиш при пластичен. По-добре при специалист уролог, просто защото си познава анатомията на мястото и по-малко вероятно да станат съкатлъци.
Дано се включат хора с опит в темата.
Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
операция, пластична, скротум, тестиси, хирург

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: операциянаскротума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:07.