IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 10th May 2010, 17:01
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Здравейте знам, че сте нетърпеливи - аз съм още по-нетърпелива, но днес не ми махнаха нито конци, нито ми позволи доктора да си свалям лонгетата то реално е 6-ия ден още, но така ме извика доктора, не знам защо... ииии забравих да си взема болничния - много съм разсеяна... както и да те, в сряда пак ще ходя
Отговори с цитат
  #362  
Стар 11th May 2010, 10:34
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ще чакаме сряда юху
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #363  
Стар 12th May 2010, 17:18
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Леле колко е следен и обгрижван моят нос тия дни обаче пак не ми махна капандурата и конците аз като съм непослушна и не се мазах с контратубекс, и още имам коричка и не могат да ми се махнат конците, та ще ходя в петък; а междувременно Док ми свали лепенките и лонгетата и сложи нови лепенки и каза да не махам лонгетата до петък...
Отговори с цитат
  #364  
Стар 12th May 2010, 20:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Да слушаш значи,за да го махнат вече в петък
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #365  
Стар 13th May 2010, 22:17
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Преди - След:

http://img16.imageshack.us/i/img0436ro.jpg/
- http://img526.imageshack.us/i/img0549j.jpg/

http://img10.imageshack.us/i/img0437p.jpg/
- http://img205.imageshack.us/i/img0547j.jpg/

Или аз си знам къде ми е било хлътналото, или още съвсеееем малко има разлика... но днес е 9ти ден
Отговори с цитат
  #366  
Стар 14th May 2010, 08:48
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Aми определено новия нос изглежда по-прав от стария. И профила изглежда по... как да кажа- без извивка, а преди си я имала, и е много чудно при положение, че не е работено там, но може би е оток заради отворения метод. Остава само да почакаш да видиш дали като спадне отока нещата ще се запазят по този начин. Но ти не казваш, ти самата как си оценяваш нослето. Защото, както всички тук са наясно, едно е снимка, а съвсем друго е да го видиш на живо, да не говорим пък като е твоя си нос- човек тогава е много по-критичен. За момента, поне на снимката, изглежда повече от добре!
Отговори с цитат
  #367  
Стар 14th May 2010, 09:20
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Определено сега е много по-добре от преди. За пътви път като се видях под лепенките се уплаших, понеже не очаквах да съм толкова подута, сега нямах нито синини, нито подути клепачи, а и след първата операция на 7мия ден вече нямах оток. Но първата беше по затворения метод, а сега ми е отварян целият нос... Ако нослето ми изглежда както на първата снимка в анфас, само че без хлътването, ще съм повече от доволна - но дотогава трябва да спадат отоците. Лека асиметрия винаги ще си имам, но май вече само аз си я забелязвам, понеже знам как е било преди. Още не мога да преценя до каква степен това от неработената страна е оток, защото ако е голям оток, значи носът ми е абсолютно прав вече. Не знам защо си мислих, че е по-логично работената страна да ми е по-подута... Но има и друго - преди отгоре можех да напипам където се допират двете странични кости, все едно нямах покривче отгоре на носа, а сега това е компенсирано с моя си тъкан - док каза, че може да се ползва материал от връхчето на носа, като го изравнява... Отделно аз днес като ходя на махане на конци, ще разпитам подробно
Иначе съм сигурна, че по-добър резултат от това не можеше да се получи, просто първата операция е била много несполучлива...
За тези, които следят работата на доктора, ще гледам да кача снимки след спадането на отоците А дотогава, мисля тези, които ви пратих на лични в снимка.бг са много по-ясни от тези тук в темата...
Отговори с цитат
  #368  
Стар 14th May 2010, 13:26
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

И на мен ми се струва, че леко криви в анфас, но наистина е много рано да се каже с точност.Профилът ми харесва и определено сегашното ти носле е много по-добро от преди операцията.Дано и ти да се харесваш и като се махнат отоците да се почувстваш доволна от себе си, че си направила правилния избор.
Отговори с цитат
  #369  
Стар 14th May 2010, 13:55
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
преди отгоре можех да напипам където се допират двете странични кости, все едно нямах покривче отгоре на носа, а сега това е компенсирано с моя си тъкан - док каза, че може да се ползва материал от връхчето на носа, като го изравнява...
Значи все пак ти е пипал по гърба на носа и разликата в профил не се дължи на оток. Което е страхотно! Идеален нос няма, но е важно новото носле да е по-хубаво от старото. Дребните недостатъци никой друг не ги вижда, а с времето ще спреш да ги виждаш и ти.
Колкото до сложността на операцията- мисля, че изправянето на ... неправ нос съвсем не е нещо елементарно.
Отговори с цитат
  #370  
Стар 15th May 2010, 17:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

НОСЪТ ТИ НЕМОЖЕ ДА СЕ СРАВНЯВА С ПРЕДИ-СЕГА СИ ЛИЧИ,ЧЕ ЩЕ СТАНЕ МНОГО ХУБАВ.
Преди си имала доста кофти нос и в анфас,а профила ти е бил ужасен с тази гадна извивка

Мисля,че след спадането на отоците всичко ще изглежда 10 пъти по-добре,ще видиш!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:11.