IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 22nd November 2013, 14:31
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Моя цистит го излекувах с екстракт от органична червена боровинка, но все пак беше в доста лека и начална фаза.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd December 2013, 16:50
alebi alebi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 15
По подразбиране Цистит

Едно от най-ефикасните средства за справяне с цистита е приемането на сок от червена боровинка. Според проучвания 300 мл сок от червени боровинки предпазва от бактериални инфекции. Това се дължи на факта, че боровинките възпрепятстват захващането на бактериалните агенти по стените му. При жените бактериите причинители на възпаленията, се придвижват по-лесно до пикочния мехур и те са по-податливи на уроинфекции. Червените боровинки стопират развитието на бактериите по тъканите на пикочния мехур елиминират по-нататъшните рискове от инфекция. Прикрепянето на активния агент от плодовете към тъканите помага и за дългосрочната превенция на подобни проблеми.
Аз лично когато усетя, че ме хваща цистит си правя чай от лайка в големи количества и пия сок от червени боровинки. Помага преди проблема да е станал по-сериозен. Взимам си Био сок (концентрат) от червена боровинка на Абофарма.Знам, че качеството е отлично и наистина пия истински сок от боровинки.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Цистит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:19.